Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Korza 

SOGI: 16

świerzak

Wiek: 26
Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 8
  Wysłany: Pon Lut 04, 2019 5:20 pm   Białeczko  

Witam ponownie,
Poszukuje informacji na temat różnic pomiędzy białkami np (bbn 64zł/500g) a np kfd/sdd/wk jeden chuj które za cenę 40zł/900g
Jeśli macie dostęp do jakiś badań bądź info typu "byłem pracowałem przy produkcji białka" byłbym wdzięczny

ps. do tej pory dowiedziałem się tylko o tzw. "chrzcie" tzn dodają glicynę która w badaniach na zawartość białka w produkcie "próba azotowa" wykazuje 1g glicyny = 1.8 g białka

zapraszam do dyskusji, pozdro
 
 
       
keram 

SOGI: 16278

MASTER


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 1127
  Wysłany: Pon Lut 04, 2019 5:48 pm     

Jaka różnica? Jakość surowca!!
Nie ma co porównywać białka BBN z syfem kfd, sfd lub innych gównianych firm.
_________________
"Fight to the end"
 
 
       
8220 

SOGI: 59689

świerzak

Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 93
  Wysłany: Pon Lut 04, 2019 7:36 pm     

Sfd ladowalo soje do bialka i to chyba nawet byly dwie afery. Chwala sie jak to niby testuja swoje produkty, ale te ich testy sa chuj warte. Dopoki sam nie sprawdzisz probki w labie za wlasne pieniadze. A oni zamiast przyznac sie do bledu i przeprosic to kasowali wpisy w necie jak ktos o tym wspomnial, ale duzo jeszcze zostalo do poczytania na ten temat w google. Jak dla mnie np ta firma jest juz spalona i w zyciu nic od nich nie kupie, bo chuj wie co moze byc w srodku.
 
 
       
Korza 

SOGI: 16

świerzak

Wiek: 26
Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 8
  Wysłany: Pon Lut 04, 2019 7:38 pm     

No tak wiem, że bebechy inaczj się czują itd ale chodzi mi o konkrety np jak ten "chrzest" ale wiem że coś takiego robią tylko nie w która z firm/mleczarni

I jak to jest w tej Polsce, że takie kfd przedstawia badania z instytutów niezależnych i z nich wynika że profil amino i zawartośc białka jak bbn, a większość się po tym źle czuje jak ktoś trochę ogarnia że to po tym a nie "zbyt dużej ilości białka na raz" hehe
To ile w tej pl może być teraz wahania w składzie w %
 
 
       
Korza 

SOGI: 16

świerzak

Wiek: 26
Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 8
  Wysłany: Pon Lut 04, 2019 7:39 pm     

Zaraz twój wpis skasują skasują ;) ;)
Dzięki za odp
 
 
       
8220 

SOGI: 59689

świerzak

Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 93
  Wysłany: Pon Lut 04, 2019 8:14 pm     

A co do testow to zawsze mozna puscic partie dobra na poczatek, ktora pojdzie do testow, a pozniej gonic gowno w tym samym opakowaniu. Zobacz co sie dzieje w Polsce jesli chodzi o jedzenie, teraz dopiero wyszlo ze pakowali nam wolowine z padlych krow. Wszystko przechodzilo testy, weterynarze podbijali itp. inny temat sol drogowa tez szla do szamy. Do tej pory nie wiadomo kto sypal, przeciez to powinno byc jawne, ale nie sad nie pozwolil. Paliwo na stacji niby zimowe, a zamarza w zimie. Dopiero jak fury pracownikow stacji przestaly palic to zmienili faktycznie na zimowe. Na uczelniach profesorowie z wiedza z przed 30 lat prowadza wyklady, chuj wie po co o czyms czego nie uzywa sie od 10 lat. Chyba po to zeby mial etat taki profesor, to kolega rektor go trzyma. Ukraincy zdaja testy przez komputer na politechnice, gdzie polacy musza zdawac normalnie egzaminy na sali. Juz nie mowiac o przyzwoleniu na sciaganie. Pozniej mamy lekarzy debili. Ludzie kupuja samochody 15 letnie "od Niemca" z przebiegiem 160tys km. za cenie nizsza niz takie auto z takim przebiegiem kosztuje faktycznie w Niemczech. Kazdy aby wydymac kazdego i byc dymanym jednoczesnie. Jesli kazda dziedzina zycia wyglada u nas w ten sposob, to firmy z odzywkami nie sa lepsze niestety.
A jeszcze ze smiesznych rzeczy, to w aptekach byla jedna seria lewej omki :lol:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Lut 10, 2019 10:37 pm     

Od dawna bardzo dawna jest przecierz w Polsce Best Body . To jest bialko nr jeden . Od kad pamietam tam nie bylo zadnej pomylki jesli idzie o bialko , a jak cos jest nie halo to Niemcy daja komunikat na stronie zeby odeslac im pordukty dla przykladu tak bylo w przypadku kreatyny kiedys 300g . Raz , ale bylo.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Lut 13, 2019 1:43 pm     

U szkopow normy jakości są wyższe z suplami jak u nas lekow w aptece .Tam firma poszłaby z torbami jakby sprzedawali jak u nas z bakteriami kałowymi lek na gardło.Skurwysyn co to dopuscił powinien dostać co najmniej wpierdol.

Co do jakosci wystarczy spojrzec magnez bbn rekomedowany przez Instytut Olimpijski w Stutgardzie Olimp moze miec jedynie rekomendację beduinow .Chelat olimp jak ktos twierdzi ze dziala to jest niedojebany,opak na raz zero dzialania wit zeby cos czuc kiedys 7porcji na raz dopiero cos czulem a le od 1tabsa najlepsze olimp erecton 60 kaps na raz,zero dzialania,bez niczego wale konia min 2x dziennie i dojeżdżam kobiete.Co za syf kiła i mogila,nawet placebo nie ma :)))))

Izolat bbn dla nnie nr1 bialko jakie mialem kiedykolwiek
Water whey kozackie tez i premium a tanizna.

Najlepiej stestowac jak ja po ciezkim treningu gir 1.5 porcji premium jezynowy(mniam, mimo pienienia:))) i regeneracja w chuj po pol h po 2porcjach zajebistego wtedy w rejtingach ON WHEY ZEROWA REGENERACJA! Z USA frend je i dziala bdb optimum pro complex,reszty bym nie tykał lepiej szkopskie proteiny a nie wate zamiast bialka.

Ps.czemu izolat bbn wycofali? Jebnieci :(


Jeszcze whey inkospor zajebisty
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Lut 13, 2019 1:58 pm   Re: Białeczko  

Korza napisał/a:
Witam ponownie,
Poszukuje informacji na temat różnic pomiędzy białkami np (bbn 64zł/500g) a np kfd/sdd/wk jeden chuj które za cenę 40zł/900g
Jeśli macie dostęp do jakiś badań bądź info typu "byłem pracowałem przy produkcji białka" byłbym wdzięczny

ps. do tej pory dowiedziałem się tylko o tzw. "chrzcie" tzn dodają glicynę która w badaniach na zawartość białka w produkcie "próba azotowa" wykazuje 1g glicyny = 1.8 g białka

zapraszam do dyskusji, pozdro


Pokaz certyfikaty tego klozetu jakie ma premium pro.Grupa poganiaczy saa zrobila sobie biznes ,proch od zoltkow pakuja i reklamuja i leci.A cebulaki łykają.
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lut 15, 2019 12:01 am     

Olimp sprzedaje trocinze . Uzywanie ich mineralow i magnezu powoduje raka. Nie moja opinia tylko naukowaca Dr. Jana Pokrywki . Pozamiatal tym oszstami w pizdu.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lut 15, 2019 12:04 am     

8220 , kazdy certyfikat mozna kupic , tak samo jak kazdy test. Takie brednie moza rozjebac o kant tylka.
Firmy czaruja ludzi bo nie wiedza jak wypimpowac swoje rzeczy. 99% szefow tych firm nie osiagnelo niczego w sporcie i nie maja pojecia co i jak dziala . Po to im te argumenty w postaci papierkow ktorymi mozna sobie podetrzec dupsko.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Korza 

SOGI: 16

świerzak

Wiek: 26
Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 8
  Wysłany: Pią Lut 22, 2019 5:55 pm     

olek7881, te ich certyfikaty vs bbn



BBN
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lut 22, 2019 6:10 pm     

Korza napisał/a:
olek7881, te ich certyfikaty vs bbn
Obrazek
Obrazek

BBN
Obrazek


wytlumacz mi jedna rzecz. Na huj sie sugerujesz teoria czyli badaniami a nie praktyka czyli testami na sobie i poodpiecznych ???

Czy twoja teoria moze mi odpiwedz na moj problem:
Dlaczeog bedac na oralach po bialku KFD mam sranie dalej niz widze i mam zamulony zaladek a po bialku BBN nie mam i mam apetyt ?
Malo tego po bialku BBN nie mam mucus w noscie a po KFD non stop mam tym zjabana kichawe.


Dalej ... i jak juz tak sie zakochales w tym gownie z KFD to napisz wrzuc linka z certyfiaktem dopuszcze przez niemiecki Komitet Olimpijki ok ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
8220 

SOGI: 59689

świerzak

Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 93
  Wysłany: Pią Lut 22, 2019 7:10 pm     

Taka ciekawostka, bialko KFD i Olimp to to samo. Maja surowiec z tego samego zrodla, Walga w ktorym z ostatnich filmow o tym mowil.
 
 
       
Korza 

SOGI: 16

świerzak

Wiek: 26
Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 8
  Wysłany: Pią Lut 22, 2019 7:14 pm     

666 wrzuciłem to na prośbę olek7881,
ja tak jak w temacie szukałem odpowiedzi bardziej obeznanych skąd się biorą takie przekręty, pozdo
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11