Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lut 22, 2019 7:41 pm     

Wrzucaj spoko .

Moje puytanie zdaje sobie sprawe ze zostana bez odpowidzi.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lut 22, 2019 7:43 pm     

8220 napisał/a:
Taka ciekawostka, bialko KFD i Olimp to to samo. Maja surowiec z tego samego zrodla, Walga w ktorym z ostatnich filmow o tym mowil.


To zrodlo to Ostrovia . Widzialem u kumpla na silce faktury zakupu Olimpa co z teczki przedstawicliela ich wypadly. Zrobil sie czerwony jak burak :mrgreen: , takiej bezcennej miny sie nie zpaomni :roll:

.... takze juz nie potrzeba pisac o jakosci smiecia kotre jeszcze kilka lat temu bylo wylewane do rzeki jako odpad.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
keram 

SOGI: 16278

MASTER


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 1127
  Wysłany: Pią Lut 22, 2019 7:44 pm     

666 to ja ci odpowiem:
Białko kfd to syf! :-)
_________________
"Fight to the end"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lut 22, 2019 7:47 pm     

keram napisał/a:
666 to ja ci odpowiem:
Białko kfd to syf! :-)


Dziekuje tyle w temacie.

Na szczescie ja w swojej histori kariery sie zadnej marce nie sprzedalem .
Mialem wiele propozycji w sowim czasie.
Pozniej trzeba miec twarz zeby sobie spojrzec we wlasne oczy w lustro rano. To moja
subiketywna tylko opinia. nie chce tu obrazac innych zawodnikow . To ich sumienie jest.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
8220 

SOGI: 59689

świerzak

Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 93
  Wysłany: Pią Lut 22, 2019 8:42 pm     

Smieszne jest jak zawodnicy zmieniaja firme i pieprza ze zawsze brali odzywki tej obecnej firmy bo sa najlepsze, a wczesniej pimpowali poprzednia firme ze jest taka zajebista. Wkrecaja dzieciakow ze biora ten szajs i mlody pojdzie na silownie, nakupi tego gowna wydajac kupe kasy na jakies hmb, bialeczka, gainerki itp. Trenuje na tej silowni, nie widzi efektow, wkurwia sie, robi jakies dziwne treningi bo jego idol na jutube pokazal ze zmiana chwytu i lapa rosnie 10cm. Wkurwienie, deprecha bo cwiczy cwiczy a dalej w lapie daleko do 40 :D Nie zdaja sobie sprawy ze ten gosc dostaje hajs za promowanie np takiego gownianego activlaba, a sam nawet nie bierze tego scierwa, tylko napierdala hormon, inse itp. Jakos od kilku lat w koncu zaczelo sie to zmieniac i niektorzy normalnie mowia ze wala towar. Moim zdaniem to jest na plus.
 
 
       
keram 

SOGI: 16278

MASTER


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 1127
  Wysłany: Sob Lut 23, 2019 7:32 am     

Moim zdaniem to jest teraz taka moda pokazywania ile się towaru bierze, kiedyś była moda na naturali :-) a teraz wszyscy pokazują co biorą.
_________________
"Fight to the end"
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Lut 23, 2019 12:01 pm     

Niech wrzuci ISO dla scierwa kfd.czekamy,Nikt chlamowi nie nada ISO.
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
8220 

SOGI: 59689

świerzak

Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 93
  Wysłany: Nie Lut 24, 2019 9:19 pm     

Cos w temacie bialek https://youtu.be/1wgcER5jpJs
Poleca optimum nutrition i bsn, faktycznie jeden producent (glanbia)? 666 wypowiesz sie? Produkty warte uwagi czy stuglik pierdoli kocopoly, bo jest z bsn?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Mar 08, 2019 12:10 pm     

8220 napisał/a:
Cos w temacie bialek https://youtu.be/1wgcER5jpJs
Poleca optimum nutrition i bsn, faktycznie jeden producent (glanbia)? 666 wypowiesz sie? Produkty warte uwagi czy stuglik pierdoli kocopoly, bo jest z bsn?


Ty ja znam bardzo dobrze osobe ktora pracowala w tej "Glambi" . Takich wyjebek jakie tam robia to alo kto widzial. Stuglika chyba cos w lep jeblo albo mu koksy na dynie juz padly. Z tego co wiem to mieszkal w Irlandi to powinien to wiedziec.
BSN tez robiony w EU i jego jakos to zenada. To samo Universal , ale o tym juz sporo osob sie przekonalo nawet na tym forum ze np 2x staki przedtrenigowe rzekokmo z tym samym sklaedem dzialaly tzn dziala jeden z USA a z EU zero. Nawet pompy nie bylo po nim.
Dwa co do ON to nawet jak sie wczytasz z tego co mi kolega mowil w etykiety to miedzy USA a EU zobaczysz roznice .
Zreszta latwo tez poznac jak cos jest syfiaste a co nie. Ogolnie kazda odzywke i zarcie. Wystarczy byc na odpowiednio dobranej dawce orali na cyklu i jak masz niestrawnosc albo masz zjebany bebech albo srake albo zgage to to jest syf. Tylko pewnie niektorzy nie potrafia nawet cykli robic to nie maja o tym pojecia.
Zreszta latwo to stiwerdzic po wypowidziach niektorych co biora . To gdyby nie mieli predyzpozycji gentycznych to na takich cyklach by daleko nie zajechali , a wlasciwie nigdzie. Jest chyba tez nawet taki kanal gdzies na Youtub gdzie jakis fus z broda oglasza ze za znawce i ze koksuje a wyglada jak poczatkujacy na mojej starej silowni RAJ . Zaczyna gadage zawsze od "witajcie" . Nie pamietam nazwy kanalu.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
8220 

SOGI: 59689

świerzak

Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 93
  Wysłany: Pią Mar 08, 2019 2:11 pm     

Czyli standardowo poleca to w czym siedzi, mimo ze szajs ehh wkuria mnie to strasznie. No siedzial w irlandii, prowadzil do nie dawna typka ktorego poznalem kiedys na silce w irl, z tego co widze na fb to poszedl on od stuglika teraz do slodkiewicza, wiec cos musialo byc nie tak. Z reszta stuglik kupil nowe audi i zaraz sprzedal, wiec ciekawe czy inni od niego nie uciekli i hajs przestal sie zgadzac. Nie wazne. A jak oceniasz bialko z mamuta? Dostalem do zamowienia z pitbulla i w smaku jest tak zajebiste, chyba sernik cytrynowy czy cos takiego. Nie pamietam. Ale smakuje zajebiscie, ale czy tam siedzi surowiec dobrej jakosci? A co do typka o ktorym piszesz to nie mow ze chodzi Ci o prosto do celu czy cos takiego. Jesli tak to beka bo kiedys z kolezka o nim gadalem ze gosc chwali sie ile nie bierze a nie widzac zeby cwiczyl.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Mar 08, 2019 2:16 pm     

8220 napisał/a:
Czyli standardowo poleca to w czym siedzi, mimo ze szajs ehh wkuria mnie to strasznie. No siedzial w irlandii, prowadzil do nie dawna typka ktorego poznalem kiedys na silce w irl, z tego co widze na fb to poszedl on od stuglika teraz do slodkiewicza, wiec cos musialo byc nie tak. Z reszta stuglik kupil nowe audi i zaraz sprzedal, wiec ciekawe czy inni od niego nie uciekli i hajs przestal sie zgadzac. Nie wazne. A jak oceniasz bialko z mamuta? Dostalem do zamowienia z pitbulla i w smaku jest tak zajebiste, chyba sernik cytrynowy czy cos takiego. Nie pamietam. Ale smakuje zajebiscie, ale czy tam siedzi surowiec dobrej jakosci? A co do typka o ktorym piszesz to nie mow ze chodzi Ci o prosto do celu czy cos takiego. Jesli tak to beka bo kiedys z kolezka o nim gadalem ze gosc chwali sie ile nie bierze a nie widzac zeby cwiczyl.


Mamut to produkowane przez BBN jest jako ekono podmarak. Sam mammut ma tylko 1x frakcje dlatego jest tanszy. Reszta jest jkosciow ok . Zreszta maja tez akredytacje niemieckieko komitetu Olimpijskiego , a nie jakiegos z PL czy innego lapowkarskiego przekretu.

tak tak , to wlasnie ten od celu :-D , dalem za przyklad typowego debila.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Pią Mar 08, 2019 7:35 pm     

hehe do celu :)
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
ryba

SOGI: 642

MASTER

Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 1553
  Wysłany: Wto Kwi 09, 2019 7:02 pm     

Panowie dziś otwarłem mrożona kawę z mammuta ... poezja do kurwy nędzy. Przypomniały mi się czasy jak latte machiato Water Whey było jeszcze w folii i czasem piłem po 4 dziennie bo nie mogłem się powstrzymać
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=e9ake0ZxbiE
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11