Warning: include(./cache/board_config.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/forums/public_html/common.php on line 260

Warning: include(): Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/forums/public_html/common.php on line 260

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forums/public_html/common.php:260) in /home/forums/public_html/includes/sessions.php on line 561

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forums/public_html/common.php:260) in /home/forums/public_html/includes/sessions.php on line 562
:: View topic - Sample Super Charge! Extreme N.O. do zamówień
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 

Previous topic «» Next topic
Author Message
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

  Posted:    Sample Super Charge! Extreme N.O. do zamówień [ !!! ] 

Do zamowien dorzucamy sample Super Charge! Extreme N.O.

milych testów :)
  
 
 
   
j-23

SOGI: 0

zawodowiec

  Posted:     [ !!! ] 

wlasnie dzis przyszla mi paczka od Was z HYPERDRIVE 3.0+™ 90 kaps

a tam niespodzianka :D :D sample Super Charge! Extreme N.O.
dzieki!!!!!!!!!!!
 
 
   
PAKO

SOGI: 370

zawodowiec


  Posted:     [ !!! ] 

nrw dobra inicjatywa i dobra reklama jedoczesnie produktu! :)
 
 
   
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


  Posted:     [ !!! ] 

to nie długo sam sprawdzę czy ten Super Charge jest taki super :D
bardzo dobry pomysł NRW.
 
 
   
domi

SOGI: 21

świerzak

  Posted:     [ !!! ] 

a ja właśnie myślałam nad zakupem tego cudeńka :lol:

wybrałam 'stare', sprawdzone HP

fajnie będzie mieć możliwość spróbowania i tego :)
 
 
   
tomczer17
[Deleted]

SOGI: 52


  Posted:     [ !!! ] 

ciekawe czy do mojego xtenda tez dodano próbke bo bym chetnie spróbowal jak to kopie
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

  Posted:     [ !!! ] 

Jeden z lepszych stakow przedtrenigowych jakie uzywalem do tej pory. Moze po skladzie patrzac nie ma zadncyh rewelacji ale dziala zdecydowanie lepiej od innych. Bardzo dobrze idzie po nim sila. Jak po zadnym innym na rynku. Pompa umiarkowana, przynajmniej da sie robic treninigi i mozna sie nabic duzym ciezarem. Naprawde po tym staku mozna zorbic dobre postepy na sile.
Jak ktos oczekuje ze sie tym nacpa jak Venomem czy Efedryna niech zapomi. Nie jest to stack dla cpunow. Bedzie po nim pobudzenie i koncentracja napewno. Zalecam dawki od 1,5 do 3miarek w dni trenigowe.
Srodek tez niestety rozkreca sie nie po probce, ale po paru dniach stosowania. Wtedy mozna zobaczyc jego cala okazalosc dzialania.

...dodam jeszcze ze warto zwrocic na niedoceniony w PL zwiazek Humanfort, ktory wystepuje w tym staku....
 
 
   
triple_ex

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
  Posted:     [ !!! ] 

coś więcej o tym Humanforcie? w necie jest troche, ale moj angielski troche kiepski ^^
 
 
   
tomczer17
[Deleted]

SOGI: 52


  Posted:     [ !!! ] 

dostalem próbke. jesli stak dobry to czuć go będzie napewno po tej próbce.jest tam niby az 6g argininy wiec pompa powinna byc przednia.
 
 
   
Charles Bukowski

SOGI: 613

świerzak

  Posted:     [ !!! ] 

Na wstępie - dzięki za sampla :D
Na 40 min. przed treningiem wrzuciłem zawartość saszetki. Jak dotarłem na miejsce już nieźle mną telepało (trochę się zdziwiłem, bo podobno pobudzenie nie jest nadzwyczajne, a tu taka niespodzianka). Teraz już wiem, że w samplu jest 32 g towaru, więc dwie porcje, a nie jedna :shock:
Ale do rzeczy:
- Rozpuszczalność, smak (miałem jagodę) - bez zarzutu. Porównywalny do SuperPumpa 250 Gaspari (taki mi się skojarzyło).
- Działanie: Pobudzenie na poziomie White Flood, który w tej materii jest dla mnie bezkonkurencyjny (twierdzę tak na podstawie doświadczenia z kilkunastoma innymi tego typu produktami. Inna sprawa, że nie wiem, jakby to było po jednej)...
Pompa: średnia. To nie jest gwiazdor pokroju NOX Pumpa Yatesa, ale też cena - 129 PLN za 50 porcji jest kusząca. Poza tym pompa to zasługa przede wszystkim treningu, serii łączonych, superserii etc., a ja dzisiaj robiłem plecy, a nie np. bic + tric...
Wnioski ogólne:
1. Mam wrażenie, że to środek, który sprawdzi się przy treningu ukierunkowanym na siłę. Aby to potwierdzić trzeba kupić ze 2 puchy tego specyfiku,
2. Proszę o więcej :D
Jestem pewien, że stack ma potencjał, jeśli ktoś go kupi na pewno się nie rozczaruje.
Amen
 
 
   
tomczer17
[Deleted]

SOGI: 52


  Posted:     [ !!! ] 

ja juz mampomysł w głowe na super mix na siłe. labrada supercharge + clout i to musi dac rade. jescze nie sprawdzalem próbki supercharge ale mysle ze da rade. a podwójna porcja to norma w tego typu suplach dla osób które juz troche tego wszamaly. ale i tak styka na 25 dni treningowych wiec super. mam tylko nadzieje ze nie trzeba z czasem zwiekszac dawki jak to nieraz bywa ze zaczyna sie od 1 miarki a konczy na 3-4 bo juz nie kopie
 
 
   
triple_ex

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
  Posted:     [ !!! ] 

mi tez bardzo podszedl ten telepacz ]:-> wzialem sobie przed treningiem porcje i juz wiem ze napewno to kupie bo zaje..scie mocne ! smak bardzo podobny do dobrego No-Xplode ;d
 
 
   
tomczer17
[Deleted]

SOGI: 52


  Posted:     [ !!! ] 

a jak oceniacie nox pumpa dorian yates?w porównaniu do labrady. co myslisz o tym 666?
 
 
   
kleju45

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


  Posted:     [ !!! ] 

kiedy bedzie nowa dostawa??
bo chcialbym zamowienie zlozyc??
 
 
   
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


  Posted:     [ !!! ] 

Nox Pump jak dla mnie nie ma sobie równych.
 
 
   
tomczer17
[Deleted]

SOGI: 52


  Posted:     [ !!! ] 

don czyli szamales juz labrade tak? i noxa stawiasz wyżej?
 
 
   
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


  Posted:     [ !!! ] 

nie :D
labrady nie szamałem
ale Noxa już dużo zjadłem 8)
 
 
   
tomczer17
[Deleted]

SOGI: 52


  Posted:     [ !!! ] 

jak spróbujesz labrade to daj znac jak oceniasz w porównaniu do noxa
 
 
   
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


  Posted:     [ !!! ] 

tylko nie wiem kiedy będę miał próbkę tego:/
trochę lipa
jak dobrze pójdzie to za tydzień złoże zamówienie u NRW
 
 
   
PawelSzEvc

SOGI: 412

zawodowiec

  Posted:     [ !!! ] 

Nox dla mnie żadna rewellacja, jesli o pobudzenie chodzi...



CHcecie mocy, weźcie 3caps jetfuel i porcje starego XS, pozamiatane:-D
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

  Posted:     [ !!! ] 

To ja proponuje jak sie bawic 2x Focus Metrx + BetaNOX miarka i wtedy dopiero jest pozamiatane lub proscie 2 tabs Stimd'OUT i czlowiek nie wie gdzie jest :idea:
 
 
   
mały666

SOGI: 1058

MASTER

  Posted:     [ !!! ] 

[quote="666"]To ja proponuje jak sie bawic 2x Focus Metrx + BetaNOX miarka i wtedy dopiero jest pozamiatane lub proscie 2 tabs Stimd'OUT i czlowiek nie wie gdzie jest :idea:[/quote]


no no... pogadamy na treningu bo druga "labrada" mi sie konczy ;-)
 
 
   
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl