Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Charles Bukowski

SOGI: 613

świerzak

Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 113
  Wysłany: Pią Lut 27, 2009 2:42 pm     

Jakie masz plany po tym teście? Skoro szykujesz formę na plażę, pewnie wejdą jakieś spalacze? Masz już coś konkretnego? Pozdro
 
 
   
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Pią Lut 27, 2009 8:41 pm     

ELO ! :D
MOC jest cały czas chęć do treningów rośnie ^^
wyspałem się wreszcie <yes>
]z dzisiaj

NOGI 27.02.2009

Przysiad 4x130 ,3x145 ,2x160 , 4x2x165 - ostro, dobrze że mam teraz dobrego asekuranta
przy jednej serii jedną stroną sztangi nie trafiłem w stojak trochę mnie przechyliło ale jakoś dało radę, było już gorąco ...
Wznosy tułowia 3x15 +20kg
Wypychanie suwnica 3x10 160kg - dobitka , zostały jeszcze 4 sztabki , akurat do końca testu %-)
Prostowanie nóg 3x15 waga maszyny+20kg
Uginanie nóg leżąc 4 lub 5 sztabka od końca 3x12
Łydki wspięcia 3 serie 110kg 1x40, 2x30

Brzuch kilka serii różne ćwiczenia bez obciążenia


Zrobiłem trochę fot :) dziś po obiedzie, bez pompy






trzeba podbić oglądalność ;-)


%-)


Charles
tak mam już plany
będzie na redukcji 2x AMPv1 + duuużo o3 , czosnek , duuuużo BCAA (xtend)
z pompowaczy może zjem nox-cg3 bo mam na stanie
co do diety to rozważam VELOCITY DIET LITE z naciskiem na LITE bo to duża różnica

jeżeli nie to zbilansowana+warjacja hst
może jak będzie kasa to dojdzie cissus
teraz idzie do mnie flex bo nadgarstki wołają o pomoc ;p

to by było chyba na tyle

aaaa
może jeszcze yohi wejdzie na koniec na czczo odpowiednia ilość do wagi ciała ale to nie wiem zobaczę jak efekty
 
 
   
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Sob Lut 28, 2009 10:35 am     

VELOCITY DIET nie dalbym rady to nie dla mnie
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
   
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Sob Lut 28, 2009 10:36 am     

w wersji lite zastępuję się 2 czy 3 posiłki shake'ami
a co nrw byś polecał ?
 
 
   
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Sob Lut 28, 2009 10:46 am     

Nie twierdze,ze VD jest zla.Mysle,ze 3-4 tyg na tej diecie da sie niezle odtluscic ale poprostu nie dla mnie,wole proste obciecie wegli plus interwały
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
   
Charles Bukowski

SOGI: 613

świerzak

Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 113
  Wysłany: Pon Mar 02, 2009 3:45 pm     

Do AMP (właśnie na nim jadę) dorzuciłem johę (2X2 kapsy). W ogóle jestem zwolennikiem tego typu kombinacji (będę jeszcze leciał ja czas jakiś: venom + joha. Tym razem planuję zakupić w pitbullu wersję z primaforce, której jeszcze nie konsumowałem). Nie polecam ich jedynie osobom, które mają poważne problemy z ciśnieniem...
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Mar 02, 2009 5:43 pm     

charles napisz cos jak sie spisuje amp?
 
 
   
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Pon Mar 02, 2009 10:08 pm     

ja mam yohe z primaforce ale raczej nie będę łączył z AMP
a joha ma sens z rana na czczo 0.2mg na kg masy ciała
żeby nie było wyrzutu insuliny
tylko z johi kofeina 200mg oraz BCAA
tak jak coś będę leciał pod koniec 1-2 razy w tyg jeżeli się zdecyduje
wtedy najlepiej działa <yes>
rano w takim wypadku nie wrzucam amp być może tylko popołudniu ale też nie wiem w zależności od ciśnienia/samopoczucia

Wypis z dziś klata/plecy 02.03.2009

MOC!!!!

Wycisk płasko rozgrzewka+ 2x100 , 2x102,5 , 2x105 , 1,5x105, 1+1x105 - trochę poszalałem dałem 2,5kg więcej niż miałem %-)

Wycisk Wąsko 1x6 80kg 2x5 1x4+1 80kg

Seria łączona wycisk skos + rozpiętki skos 10/10/10 27,5kg+15kg

Pompki na poręczach 12/10/8


Ściąganie drążka wyciągu szeroko nachwyt 3x15 60kg 3x10 70kg

Wiosłowanie podchwyt 10x95 10x100 10x105

Ściąganie drążka wyciągu wąsko nachwyt 8x65kg 2x8 70kg


Dobry trening był :)
Jestem zadowolony, co tydzień po trochu dokładam :)
 
 
   
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Nie Mar 08, 2009 9:45 pm     

z piątku

NOGI

Przysiad 4x130 ,3x145 ,4x2x160-175 - trochę zacząłem spłycać pod koniec, ale zamiast 2 to zrobiłem po 3 powtórzenia, po prostu bolał mnie bark i nie komfortowo mi się sztangę trzymałem, na psychikę podziałało i w ten sposób spłyciłem trochę, no nic za tydzień będzie moc !!!!

Wznosy tułowia 3x15 +20kg
Wypychanie suwnica 3x10 170kg
Prostowanie nóg 3x15 waga maszyny+25kg
Uginanie nóg leżąc 4 sztabka od końca 3x12
Łydki wspięcia 3 serie 110kg 1x40, 2x30

Brzuch kilka serii różne ćwiczenia bez obciążenia

i zaległy trening barków po którym się trochę podłamałem ale jest już trochę lepiej ..

barki

Smith z tyłu do głowy 8x90 , 6x95, 6x95 , 2x102,5 - tu koniec progresji ale o tym potem
Unoszenie w opadzie 10x12,5kg , 10x7kg , 10x7kg - tu bark zaczął boleć nie wiem co to ale jest nie ciekawie kurw** ale da radę
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3x10x35kg - bolało ale zrobiłem
Unoszenie bokiem (odwrotne rozpiętki jakby) 3x10 10kg

Triceps
Francuz wyciąg 3x10 60kg 3x10 70kg
seria łączona wyprosty ramienia w podporze jak do wiosła + prostowanie na wyciągu rączka __ 3x10 10kg+65kg (nie wiem czy w prostowani nie było z 5kg więcej ale mniejsza z tym) - wolno i dokładnie przy hantlu jednorącz 1-2s spięcia w górze
ściąganie linek wyciągu zza głowy 3x10 55kg

Biceps
uginania ze sztangą łamaną nie dałem rady zrobić, bolało za mocno ;/ zrobiłem na maszynie modlitewnik
3x15 , 3x10 nie wiem jaki ciężar ale na styk było pompa mało łap nie rozerwała
Stymulacja kratownicy hantlami 3x10 10kg - jak zawsze mega pompa
jeszcze trochę wariacji na bicepsw serii łączonej jakieś ćwiczenia w których bark za bardzo nie bolał i dokończyłem trening jakoś

wkurwiony strasznie
dziś już kilka dni później jest lepiej
niby
ciekawe jak na treningu bo przy ruchu boli
flexa od tygodnia łykam tak się składa więc się zgrało w czasie
będę walczył !!!!!
ma być kurw* wynik i tyle,
 
 
   
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Wto Mar 10, 2009 7:14 pm     

zrobiłem wczoraj same plecy
tu wypiska

1 ściąganie drążka szeroko 15x3x60kg 10x3x70kg
2 podciąganie podchwyt wolno i technicznie (sztanga zajęta była) 3x10
3 ściąganie drążka wyciągu dolnego trochę wężej niż w 1 3x10x80kg (!! max na wyciągu u mnie na siłce :D )

klatę odpuściłem , tzn podpompowałem trochę małymi hantlami jakimiś 15 kg
zrobiłem najpierw rozgrzewkę oczywiście
na sztandze jak chciałem wejść na ciężar to bolało ;/ szczególnie przy dolnej fazie ruchu i przy wynoszeniu sztangi , wąsko też nie dało rady..
bolało to miejsce na ręku coś pomiędzy tricepsem a barkiem sam nie wiem co to :roll: jutro chyba przejdę się do ortopedy
a tak fajnie szło :( zastanawiam się czy nie zrobić tydzień przerwy i wjechać z wycinką na amp ... jak myślicie ??

jadłbym chyba dalej kreatynę tyle że po 5g dziennie bo dalej ją czuję
SC też jeszcze trochę mam.


jem flexa , jeszcze staram się jak mogę robić wszystko by poprawić regenerację .

Aha i jak myślicie na wycince dalej jechać treningiem od 666 ? nada się ?
 
 
   
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Czw Mar 19, 2009 7:08 pm     

PODSUMOWANIE




Na wstępie chciałbym zaznaczyć że cykl skrócony był niestety o 2-3 tyg ze wskazaniem na 3 bo wszystko szło bardzo dobrze lecz przez swoją własną głupotę i brawurę :wisien: naderwałem delikatnie mięsień, prawdopodobnie dwugłowy... No ale nic żyje się dalej. Jest już dobrze, od poniedziałku myślę że wrócę do treningów z tym że teraz zacznę redukcję.

Wymiary
Przed | Po | PROGRES
ręka %-) L38 P37,5 | L40 P39,5 | +2cm
noga %-) ~61 | 64-65 | +3,5cm
pas 86-87 | 87-88 | +1 %-) plecy urosły, fatu jakby deko zeszło imo

reszty nie mierzyłem ale powiem tylko tyle że bluzka jedna zrobiła się za mała w karku %-)
no i w barkach ciasne bardziej bluzki, o spodniach nic nie mówię ;p dobrze że noszę raczej szerokie.

no i to co tygryski lubią najbardziej FOTY

zdjęcia z przed tygodnia, sory ale nie dałem rady zrobić podsumowania wcześniej









OPINIE O SUPLEMENTACH
(z racji tego że zazwyczaj wszyscy zjeżdżają od razu do fot to dałem na końcu ;-) )

MONO powerXsport - zajebiste mono ! działało jak trzeba, osobiście stawiam wyżej niż universala, nie zaciągnąłem zbytnio wody. Siła rosła, masę załatwiła dieta, poprawiło na pewno mocno regenerację po ciężkich treningach

OCENA: 10/10 !! - to co miało zrobić zrobiło oceniam je w skali mono i jako podstawa cyklu sprawdziło się w 120 %

Labrada Super Charge - bardzo dobry pomper, nie rzucał po ścianach, dawał motywację i rozrywające skórę pompy (dosłownie), rozkręcił się porządnie po 2-3 tyg i zamiast zwiększyć dawkę musiałem na jakiś czas zmniejszyć gdyż nie mogłem dokończyć treningu łap
Już przy rozgrzewce pojawiała się zajebista pompa np przed barkami gdy rozgrzewałem się samą sztangą ! nie mogłem przy gdzieś 12 powtórzeniu już ruszać rękoma !
Wyraźnie poprawiał regenerację.
Uprzedzam, że to nie energetyk a pomper i tak go oceniam oraz to że może to dziwne bo tego typu suple powinny działać od razu ale u mnie się on rozkręcał <yes>
Dla mnie porcja 1,5 miarki wystarczała w 100%

OCENA: 11/10 !! (pozytywnie zaskoczony jestem choć podchodziłem trochę sceptycznie po 1 treningu) - nie jadłem nic lepszego, stawiam go wyżej niż no-xplode oraz superpump250 , garg
kupie jak dolar pójdzie w dół

Gainer PowerXsport (wanilia) - bardzo mi pasował smak gdyż nie był zbyt wyrazisty, nie znudził się przez cały cykl, mam go jeszcze trochę. Nie muliło mnie po nim a trzeba dodać że po mutant masie tak się działo.
W sumie to najlepszy gainer który jadłem a jadłem kilka i to tych które niektórzy tak bardzo zachwalają. Świetny około treningowo lecz czasem dodawałem też do śniadania i było OK

OCENA: 9/10

Scivation Xtend - piłem 3-4 miarki na treningu, zajebista sprawa powiem szczerze. Zostało mi jeszcze go trochę , będę jadł na redukcji. Smak na początku nie zachwycił ale z czasem piłem z można powiedzieć przyjemnością. Jak na BCAA to smak zajebisty, kto miał w ustach kiedyś bezsmakowe BCAA ten wie o czym mówię.

OCENA: 10/10 - IMO najlepsze BCAA na rynku, jeżeli wyhaczy się dobrą cenę to jest także dosyć ekonomiczne

LG Sciences Lipotropic Protein - smakowo nie zachwyca lecz jeżeli na pudełku jest to co na etykiecie to myślę że warto przeboleć tym bardziej że nie jestem francuzkim pieskiem.

OCENA: 4/10 - smak nie podszedł mi kompletnie choć z czasem się przyzwyczaiłem, w przeciwieństwie do reszty supli więcej nie kupię.


SPECJALNE PODZIĘKOWANIA DLA NRW I SKLEPU PITBULLSHOP ZA WYBRANIE MNIE DO TESTU ORAZ DLA 666 ZA ROZPISANIE ZAJEBISTEGO TRENINGU !!!


DODAM JESZCZE ŻE W TYM CYKLU ZROBIŁEM BARDZO DUŻY PROGRES SIŁOWY NA WSZYSTKICH PARTIACH MIĘŚNIOWYCH SZKODA ŻE PRZERWAŁA MI KONTUZJA BO DOKŁADAŁEM CO TYDZIEŃ ... ALE ŻYJE SIĘ DALEJ I OD PONIEDZIAŁKU WYCINKA NIE WIEM TYLKO CZY ZAKŁADAĆ NOWY TEST CZY TEŻ MOŻE DALEJ CIĄGNĄĆ TEN
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 10