Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 10:16 am     

Ja jeszcze nie skończyłem cyklu a najchętniej już bym zaczął nastepny :-)
Myślę by w połowie czerwca trochę się podrzeźbić na X-mass z Methoxy TST.
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 10:53 am     

Zawsze można wydłużyć cykl jak chęci są :mrgreen:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 11:33 am     

Z chęcią bym wydłużył, ale nie mogę z przyczyn trzecich.
Wesele brata i muszę z odblokiem zdążyć.
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 8:45 am     



Muay Thai
Wczoraj planowo miała być siłownia lecz zadzwoniłem do opiekuna warsztatu i okazało się że ze względu na jakieś zawody nie będzie czynna.(Chodzę na siłownie akademicką-mam za free)Więc prosto z roboty poleciałem na matę.Trening jak zwykle bardzo wyczerpujący.Praca głównie w klinczu kolanami oraz wycinki z podczas klinczowania-sam miód :mrgreen: Na koniec sparingi również w klinczu.Całość przebiegała elegancko-ciuchy mogłem wykręcać z potu po treningu. Kto interesuje się SW powinien spróbować MT bo to moim zdaniem najbardziej kompletny i najciekawszy sytem jeśli chodzi o uderzanie. Przesunięcie treningu na wczoraj spowoduje zmianę w proporcji siłownia/sw na 2/3 w tym tygodniu. Dziś zrobię najpewniej Klatkę z Plecami(całymi) a w czwartek lub piątek barki,biceps,triceps-w pozostałe dni mata.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
Wolf 

SOGI: 76

świerzak


Wiek: 41
Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 87
Skąd: Łódzkie
  Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 8:55 am     

no to jesteś hardcore 5x w tygodniu trening chyba bym nie podołał...
Zdrówka życze
_________________
Wszechświat sprzyja zwycięzcom
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 9:21 am     

Pro fajterzy mma ćwiczą 2-3 razy dziennie 6 dni w tygodniu.Ja tylko bawię się w trenowanie.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Śro Kwi 22, 2009 8:55 am     


Klatka/Plecy

SS1:Wyciskanie skos góra 20x20kg,12x50kg,10x60kg,8x70kg,8x80kg
Podciąganie nachwytem 5xmax
SS2:Wyciskanie hantli głową w dół 4x12x31kg(bez obkręcania)
Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki uchwyt neutralny 4x10(negatywy)
SS3:Butterfly 4x8(powolny dokładny ruch z przytrzymaniem w końcowej fazie)
Wiosłowanie jednorącz wyciąg dolny 8/6/4/4(6 sek negatywy)
SS4:Przenoszenie hantla za głowę 4x21kgx10
Power Shruggsy 4x6x100kg(bardzo fajne ćwiczenie)

Ciężary z treningu na trening co raz większe co cieszy niewątpliwie, wizualnie też już dostrzegam poprawę zarówno w ilości mięsa jak i jego jakości, moja siostra-przyszły lekarz zwróciła mi nawet uwagę na powoli kształtujące się skośne brzucha, których u mnie nigdy nie było :mrgreen: Wiem już że gdy skończę mono w połowie maja wejdę na rekompozycję/redukcję przy pomocy jakiś ph a później zobaczymy
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 8:03 am     





BOKS
Tak więc wczoraj udało mi się trafić na boks.Pojechałem tam prosto z roboty,późniejszy trening rozbił by mi cały dzień. Trening wyglądał dość standardowo rozgrzewka=>technika=>wytrzymałość(tempówki na workach).Same wczorajsze techniki mógłbym podzielić na trzy grupy:ataku, kontry na lewy/zbicie,kontry na lewy/otwarcie.Sczególnie te ostatnie bardzo przypadają mi do gustu bo potrafię sobie wyobraźić siłe ich realnego zastosowania hehe :twisted: Zdaża mi się że podczas ćwiczenia techniki z partnerem raz na jakiś czas zamiast zadanej kombinacji uderzam inną-podobną nie wiem czy to dobrze czy to źle ale przy 4-5 ciosach łatwo się pogubić zwłaszcza jeśli tempo jest dobre. Po powrocie do domu przykatowałem jeszcze najszerszy(podciąganie) i brzuch, tak więc obudziłem się ciężko obolały :cool: A dziś na siłowni czekają mnie barki,biceps i triceps.Zobaczymy jak będzie :twisted:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 8:35 am     




Siłownia:Barki,Biceps,Triceps

Wyciskanie z klatki siedząc(bez oparcia) 20x20kg,10x30kg,8x40kg,6x50kg,3x60kg,3x65kg,4x70kg,10x50kg
Wyciskanie hantli 8x31kg,10x25kg,12x21kg(duży zapas nie wiedziałem czego się spodziewać)
Unoszenie hantli bokiem 3x12x9kg(powoli i dokładnie)

SS1:Uginanie ramion hantlami leżąc brzuchem na ławce skośnej 3x12x11kg(jakoś nie podeszło mi to ćwiczenie)
Wyciskanie sztangi wąsko:6x80kg,4x90kg,4x100kg
SS2:Uginanie sztangą bardzo szerokim chwytem 16x25kg/12x30kg/10x35kg
Francuz stojąc na wyciagu 12/10/8(nie pamiętam ciężarów)
SS3:Modlitewnik sztanga prosta 3x10x30kg
Pompki na poręczach 3x max

Trening w sumie ok, choć zmieniłbym to i tamto.Pomimo małej liczby serii na biceps dziś czuje zakwasy, a uginanie na szeroko na stałe włącze do programu treningowego.Dziś planowo czeka mnie jeszcze mata ale nie wiem czy nie zrobie sobie dodatkowego dnia OFF bo czuje się zmęczony. :???:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 10:25 am     



KLATA/PLECY

Wyciskanie sztangi skos dodatni 20x20kg,12x55kg,10x65kg,8x75kg,8x85kg :mrgreen:
Wyciskanie sztangi skos ujemny 12x40kg,10x50kg,8x60kg,8x70kg (pierwszy raz robiłem to ćwiczenie od x czasu serie z zapasem jakiś 10-15 kg)
SS(4x10+10):Spięcia na bramce/Butterfly (dobra pompa)

Ściąganie v uchwytu wyciągu górnego do klatki 3x8
Ściąganie szeroki uchwyt do klatki 2x12,3/6/8(dropset)
Wiosło jednorącz wyciąg dolny 8/6/4
Wiosło półsztangą T uchwyt 2xmax

Tak jak mówiłem w pt opuściłem sobie jeden raz na macie i poświęciłem ten weekend na szeroko rozumianą regenerację. Czuje się teraz wypoczęty i żądny wysiłku heheh :wink: Pomimo dość słabej diety i wypoczynku ciężary wracją z treningu na trening. Mogę powiedzieć że dokładam po 5kg/week na ćwiczeniach na duże partie,jednocześnie staram się body fat trzymać w ryzach i póki co mi się udaję.Nadal głowię się jaki ph użyć do nadchodzącego recompu/redukcji.Chciałbym spróbować czegoś z nowości CEL albo Oxpharm bo dobrze się zapowiadają.Macie jakieś propozycje?Dziś już planowo lece na trening mma a wieczorkiem Barca-Chelsea na sopcascie :twisted: Chcę dziś zobaczyć płaczące dzieci z sektora rodzinnego na Camp Nou. Come on The Blues :!: :!: :!:

EDIT: A w obrazku Maria de la Puente jedna z fajniejszych dupek w dwuboju olimpijskim nie to co nasza "kruszyna". :cool:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 9:24 am     


Mixed Martial Arts
Wczorajszy trening bardzo udany.Skupiał się on przedewszystkim na obaleniach,wycięciach.Ucieszyło mnie to niezmiernie, gdyż choć preferuje uderzanie nad grappling to bardzo lubie kogoś przyslamowac lub dobrze rzucić.Na treningu nie zabrakło również elementów zręcznościowo/wytrzymałościowych oraz sparingów w różnych wariantach.Stwierdzam że muszę większą rolę przyłożyć do prawidłowego rozciągania zwłaszcza jęsli chodzi o nogi i kręgosłup, gdyż w sportach walki trzeba być (sexi)felxi :mrgreen: Przy okazji stłukłem sobie lewą rękę i stopę co uniemożliwi mi dziś trening siłowy tak więc pójdzie Muay Thai a wieczorem drugi półfinał LM. :cool:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 10:19 am     

ale kociaki :D
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 10:26 am     

Cieszy mnie jak baby sie garną do sportu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Kwi 30, 2009 9:00 am     



Muay Thai
Zgodnie z zapowiedziami wczoraj udałem się na trening Muay Thai. Przebiegał dość standardowo Rozgrzewka>Techniki>Stacje ale jego wysoka intensywność powodowała że potem wlewał mi się do oczu. Technika skupiała się głównie na klinczu stacje zaś były dość różnorodne od heavy bag po sparningi i dużo skakanek.Podsumowując wychodząc z Dojo czułem się szczęśliwy.Powoli znów zaczynam łapać stójkę tj.timing, precyzję,szybkość i siłę ciosu po ponad 2 lateniej przerwie w trenowaniu sportów uderzanych(w tym czasie zakochałem się w siłowni :wink: i liznąłem podstawy grapplingu).Dziś za to czeka mnie siłownia i rozpoczyna się długi łyk end :cool:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pon Maj 04, 2009 9:48 am     


Barki Bieps Triceps

Wyciskanie z klatki siedząc 20x20kg,10x30kg,8x40kg,6x50kg,3x65kg,3x70kg,3x70kg
Naprzemienne unoszenie ramion w przód(chwyt młotkowy) i w bok hantalmi siedząc 4x(10+10) ciężar 5kg(dobrze pompuje to ćwiczenie)
Podciąganie podchwytem 5xmax
Uginanie ramion ze sztangą chwyt szeroki 4x10x30kg
Wyciskanie wąsko 7x70kg/5x80kg/3x90kg/7x80kg/5x90kg/3x105kg
:mrgreen:
Pompki na poręczach 3xmax

Ponieważ w czwartek czułem się dość zmęczony-w pracy udało mi się nawet przysnąć , troche sobie poeksperymentowałem podczas treningu :twisted: Ciężary ciągle w górę przy ćwiczeniach głównych-wielostawowych co niewątpliwie jest oznaką powrotu do formy.Na biceps 2 ćwiczenia 9 serii w sumie jednak pompa na dość dobrym poziomie, to samo triceps.Ogólnie trening o wysokiej intensywności zajął mi niewiele ponad 1h. Przez cały weekend odpoczywałem nie robiłem nic meczącego fizycznie ani psychicznie więc powiedzmy że regenerowałem siły i mogę teraz uderzyć znów z treningiem na pełnej piździe. :mrgreen:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11