Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 4:55 pm   BigCityLover's Rising to the top.  

Siemano. Postanowiłem sobie, że założę bloga treningowego na tym forum. Przyda mi się taki internetowy zeszycik, w którym czasem ktoś będzie mógł zasugerować mi czy podążam właściwą drogą. Just enjoy the show...


O mnie
Moja przygoda ze sportami siłowymi trwa jakieś 3 lata. Przez ten czas moja forma miała swoje wzloty i upadki, ale sukcesywnie uczę się i staram się być co raz lepszy w tym co robię. W listopadzie zeszłego doszedłem do 107-108 kg i około 44 cm w łapce po cyklu na M drolu. Niestety po nowym roku niewiele ćwiczyłem gdyż dopadło mnie jakieś ciężkie choróbsko i przez długi czas nie mogłem z tego wyjść. Gdy już uporałem się z chorobą złapałem kontuzję łokcia, co znów wykluczyło mnie z regularnych treningów. Skończyło się to tak, że schudłem 15 kg i jestem cieniem dawnego siebie. Oprócz siłowni uczęszczam na zajęcia ze sztuk walk, obecnie 2-4 razy w tygodniu.

REKORDY SIŁOWE(obecnie dużo dużo mniej)
WL:150 kg
MC:200kg
Przysiad:170kg


Obecne wymiary
Typ budowy: endo
Wzrost: 183 cm
Waga: 93 –94kg
Łapka: 40 cm :/
Pas: 92cm :/
Udo: 61 cm
Łydka 42 cm

Trening: (dokładne wypiski będą po treningach gdyż często eksperymentuje i coś zmieniam)
PN Klatka(siłowo)Biceps, Triceps
ŚR Barki, Nogi, Prostowniki
PT Klatka(masowo)Góra pleców.

Dieta:
Na chłopski rozum na co dzień. Gdy wchodzę na bombę wtedy robię to dokładniej.

Najbliższe cele:
Zbliżyć się do dawnych rekordów siłowych, dołożyć kilka kg czystej masy, poprawić ogólny wygląd sylwetki.

Planowana suplementacja:
30-40 dni na mono solo(+ gainer jako uzupełnienie diety) następnie wchodzę na cykl. Najprawdopodobniej będzie to jakiś ph z krótkim testosteronem.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
   
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 7:06 pm     

Najpierw wypiska

Wyciskanie płasko 20x20kg,10x40kg,8x60kg,5x80kg,2 serie 3x100kg,2x105kg(słabo w H*j)
Wyciskanie wąsko płaska 6x80kg,4x90kg,2x100kg
Uginanie ramienia wyciąg dolny 3x12x1 bloczek(nie wiem ile to jest wydaje mi się że 10kg)
francuz wyciąg górny stojąc 12/10/8/6 (ciężarów nie pamiętam)
Superseria(całość 4 razy):
Modlitewnik przyniesiony do bramki 15 powtórzeń 2 bloczki Z
Uginanie ramion stojąc 6-8powt 30kg
Pompki w oparciu o ławkę(na poręczach nie dało rady łokieć odmówił posłuszeństwa) 4x max

Do tego brzuch i podciąganie nachwytem które trenuje codziennie.

Moje spostrzeżenia: Zacząłem 2 tydzień ćwiczeń siłowych po powrocie.Widzę już pewien progres jednak słaby wynik wyciskania strasznie mnie zdenerwował. Ale mogę mieć pretensje tylko do siebie bo w weekend zachlałem pałe więc regeneracja nie ta i wogóle.Jutro jeszcze lece na urodziny koleżki i potem już koniec z melanzem przynjamniej na jakiś czas. Dodam że obecnie nie stosuje żadnej suplementacji lecz jak tylko dojdzie paka zaczynam. Po za tym pompa na treningu bardzo dobra mięśnie aż łakną wysiłku :twisted: . Mniej więcej wszystko poszło zgodnie z planem choć ból łokcia nie chce ustąpić, lecz na to chyba potrzeba więcej czasu.Jutro mata 8)
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
   
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 7:53 am     

Z wczorajszej maty lipa.Zanim wróciłem z tyrki, zjadłem ogarnąłem troche chałupę to praktycznie już musiałem szykowac się na urodziny koleżki. Jedyne co to porobiłem trochę drążka w przeriwe między czynnościami. Sama imprezka spoko nie utytłałem się za bardzo, po za tym piłem głównie Jacka więc dzisiejszy kac też jest odpowiednio mniejszy. Za to dziś poleci boks+ćwiczenia z ciężarami zaraz po nim. :twisted: A wieczorem Liga Mistrzów :twisted:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
   
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 6:20 am     


BOKS
Dziś udało mi się zdąrzyć na zajęcia z boksu.Z reguły jest to niemożliwe bo kończe pracę pół godziny przed rozpoczęciem treningu a do tego mpk w h*ja gra :D Trening bardzo przyjemny najpierw skakanki,worki i biegi bokserskie na czas(wytrzymałościówka)Później technika, dziś były to kontry na prosty.Techniki bardzo fajne mimo iż czasami skomplikowane.Oddać 4 ciosami na 1 to jest sztuka :twisted: Szkoda że tak rzadku udaje mi się trafić na te zajęcia. Po powrocie do domu jeszcze podciąganie na drążku i brzuch na dobitkę.Przy podciąganiu znów dał się odczuć kontuzjowany łokieć podobnie przy pracy na workach. Przyszła też wczoraj paczka z pitbullshopu co ucieszyło mnie niezmiernie.Tak więc od dziś leci 3x5 g mono(rano,przed i po treningu)i gainer w celu uzupełnienia braków w diecie.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
   
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 7:31 am     



MMA
Wczoraj poszedłem na trening mma.Mimo iż trening prowadził asystent trenera przebiegał on bardzo dobrze. Po rozgrzewce podstawowe skończenia z gardy:armbar,triangle i kimura, następnie techniki g'n'p z dosiadu wraz z sparingami zadaniowymi. Na koniec tzw. ściana płaczu czyli bardzo wyczerpująca praca na tarczach workach itp. Ledwo żyłem pod sam koniec. Cieszą mnie te treningi gdyż człowiek nabiera innego rodzaju siły, sprawności niż ma to miejsce na siłowni - nie czuje się już jak wóz z węglem. Uważam że siłownia i SW doskonale się uzupełniają i prowadzą do atletycznej wysportowanej sylwetki;) Wczoraj poszło też pierwsze 15g mono (3x5g) Co sądzicie o pomyśle żeby w DT jeść 15 g (rano, przed po treningu) a DNT 10g(rano i wieczorem)?Dostarczał bym wtedy więcej kreatyny wtedy kiedy jest to potrzebne.A dziś wreszcie siłownia 8)
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 7:38 am     

no przy twoim wzroscie 110kg byloby bardzo optymalne !
 
 
   
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 8:25 am     

Wiem że i przy 90 kg można dobrze wyglądać wszystko kwestia niskiego bf. Myślę że tak 100 -105 kg na żyłce kiedyś uda mi się osiągnąc ;)
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
   
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 8:23 am     



TRENINGI PT&PON


Zacznę od rozpisek za dwa zaległe dni. W piątek pozwoliłem sobie na nieco fantazji i chciałem wypróbować trening znajomego trenera bb z zagranicy na klatke piersiową jednak trening przerósł moje możliwości o czym później. W Święta z dietą i regeneracją było kiepsko tj. kalorii napewno nie brakowało jednak były one w większości puste, nie udało mi się również przez te pare dni nie napić paru wyskokowych napojów w postaci różnego rodzaju wódek,łyskaczy, burbonów,win, browarów itd. Niestety ale w mojej rodzinie nie ma że boli :twisted: W poniedziałek natomiast trening przeprowadziłem u koleżki w domowo/piwnicznej siłowni zaopatrzonej głownie w ławeczkę parę gryfów i hantli.Zachęcony tym że jak to mawia mój koleżka z "komóry wychodzą największe schaby" wolałem odbyć taki trening niż żaden. Oprócz tego powoli zaczynam zauważać progress w stosunku do tego co było 2 tyg temu mięso nie jest już takie obwisłe, żyłki znów zaczynają się pojawiać.

PT Klatka/Plecy

Gigant seria(3 ćwiczenia po sobie bez przerwy w założeniu 6 setów mi się udało wykonac 3)
Pompki 32 powt(na każde 8 powtórzeń 4 sek przytrzymania w połowie ruchu)
Wyciskanie sztangi skoks 8 powt.
Rozpietki na ławce głową w dół 6 powt. tempo 4/4/1
60 sek przerwy
Po 3 seriach tego treningu klatka odmówiła mi posłuszeństwa widocznie jeszcze za wcześnie na takie wynalazki, ale nie zrażony tym dobiłem mięsień 3 seriami rozpiętek na bramie.
PLECY(wszędzie 6 sek negatywy)
Ściąganie do klatki wyciąg górny uchwyt V 3x8powt
Ściąganie do klatki wyciąg górny 2x10,Dropseria 3/6/8
Wiosłowanie hantlem 6/4/2
C&J(z racji że nie robiłem barków w tym tyg)3x10 tu bez negatywów
W odróżnieniu od treningu klatki trening górnych pleców bardzo udany, kto nie próbiował treningu pleców z tzw. powolnym opuszczaniem powinien spróbować - pompa wypas :twisted:

PON Klatka Biceps Triceps
Wyciskanie płasko 20x20kg,10x40g,8x60kg,5x80kg,3(s)x4(powt)x100kg(kumpel nie ma więcej obciążenia :twisted: )
Wyciskanie wąsko płaska 3x6x80kg
SS:Uginanie ramion ze sztangą stojąc/Uginanie francuskie leżąc 4s
SS:Modlitewnik sztanga/Uginanie z hantlami stojąc(ruch obrotowy nadgarstka)
Pompki na triceps w oparciu o ławkę 4xmax
Trening nawet ok ale nie lubię ćwiczyć na obciążeniach innych niż olimpijskie, mimo to wdzięczny jestem ziomkowi za umożliwienie mi treningu w święto

Aha doszedł do mnie gainer PxS 30% wanilia, na dzień dzisiejszy co mogę powiedzieć to że smak nawet ok, rozpuszczalność bardzo dobra i rzeczywiście nie osiada na żołądku.Na ocenę efektywności trzeba trochę zaczekać. 8)
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
   
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Śro Kwi 15, 2009 8:13 am     



Muay Thai
Wczoraj odbyłem trening muay thai.Po świętach był on dla mnie nie lada wyzwaniem.Trzeba było wypocić cały nagromadzony w organiźmie syf. Tak więc od samego początku czułem że będzie ciężko i było. Aby nabrac trochę ostrej jak brzytwa rzeźby zacząłem ćwiczyc w bluzie i pasie na bebech-może chociaż trochę wody zejdzie. Po treningu bluze można było wycisnąć jak wyjętą z wody-bez kitu. Sam trening skupiał się bardziej na wytrzymałości, sile ciosu, pracy na tarczach i workach.Ktoś mógłby powiedzieć że mało techniki ale ja uważam że technikę nie zawsze można wykorzystać a szeroko rozumiana sprawność zawsze się przyda.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
   
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 6:37 am     



Najpierw zaległa wypiska za środę 8)
Wyciskanie na braki z klatki siedząc 20x20kg,10x30kg,8x40kg,6x50kg,3x60kg,3x65kg,3x70kg
Wyciskanie na barki hantlami 4x12x21kg(powoli i dokładnie)
Unoszenie hantli bokiem stojąc(ręce proste powolny i dokładny ruch)4x15x5kg
MC 20x20kg,10x70kg,8x100kg,6x130kg,2x160kg
Przysiadu nie zrobiłem gdyż nogi mam okopane/obolałe po treningu SW, zresztą nie muszą być wielkie ważne żeby na twarz szybko leciały :twisted: Oprócz tego oczywiście podciąganie nachwytem i brzuch planowo.

Wczorajsze MMA
Trening wypas, najpierw oczywiście porządna rogrzewka i sprawnościówka potem sparingi w róznych wariantach:zapasy,boks+zapasy,kickboxing,grappling z uderzeniami. Wymęczyłem się ciężko ale banan na mordzie nie schodził mi do późnego wieczora mimo to że rozciąłem lekko sobie wargę przyjmując na twarz cepa. W maju/czerwcu być może zadebiutuje amatorsko w tej formule o ile bedę czuł się na siłach :twisted:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
   
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 7:25 am     

trzymam kciuki za ew. debiut i zycze powodzenia :twisted:
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
   
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 8:13 am     

Zobaczymy jak to będzie w planach jest również masa a lepiej by mi było mniej ważyc jednak bo za wysoki nie jestem. Narazie to wszystko jest w powijakach jak będzie coś więcej wiadomo dam znać 8)
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
   
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 6:51 pm     

Jak masz rozpisane treningi sw w tygodniu?
Siłownia jest jako dodatek do SW czy na odwrót?
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
   
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 8:50 pm     

Różnie to wygląda akurat mam tak wygodnie że w akademii gdzie przuczam sie jest codziennie kilka treningow do wyboru boks,tajski,bjj,mma,grappling staram się by siłownia i SW były mniej więcej 50/50 bo kocham tak samo jedno i drugie :twisted: wyglada to tak ze sw zawsze trenuje w wt i czw a pn sr pt siłka a w nastepnym tygodniu 3 razy jestem na SW a 2 razy na siłowni czasami także prosto z siłowni pojade sobię na matę lub jest dodatkowy trening w sobotę więc bywa to różnie.Dodam że robię to czysto amatorsko nie mam planów zostac zawodnikiem czy coś w tym stylu, po prostu to lubie i sprawia mi to przyjemność.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
   
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 9:02 am     

WEEKEND

Noi już po weekendzie zacznę od wypiski z PT:
Klatka/Plecy góra
Wyciskanie skos góra 20x20kg,12x45kg,10x55kg,8x65kg,8x75kg(z zapasem)
Wyciskanie hantli skos ujemny 3x12x26kg
Rozpiętki hantlami płasko 3x12x17kg
Zmniejszyłem ilość piątkowych serii na klatkę z 12 do 10 gdyż klata nie regenerowała się dobrze do pon, mimo to dziś wciąż "czuje" ten trening więc narazie zostanie 8-)

PLECY(wszędzie 6 sek negatywy)
Ściąganie do klatki wyciąg górny uchwyt V 3x8powt
Ściąganie do klatki wyciąg górny 2x10,Dropseria 3/6/8
Wiosłowanie hantlem 6/4/2
Wiosłowanie półsztangą uchwyt T 2xmax
Wzrost siły pleców co raz bardziej odczuwalny, cieszy mnie to gdyż wracam powolutku do tego co było kiedyś, pompa jak zawsze po tym treningu na najwyższym poziomie bez boosterów NO :mrgreen:

Osobiście...
Kolejny weekend minął i był on dla mnie dość ciężki...Szkoła, imieniny kolegi, po których na dłuuuugo mam dość wszelkich ekscesów i numerów.Spałem może po 5-7h max więc z regeneracją znów było słabo mimo to piękna pogoda podniosła mi na bank poziom dopaminy i serotoniny bo czuje się naładowany pozytywną energią. W dodatku na ulicach pojawiło się mnóstwo pięknych kobiet co cieszy oko i ducha i daje dobrą motywację do treningów :mrgreen: Noi ostatnio chodzi za mną bomba.Już prawie pół roku jestem OFF i wręcz nie mogę się już doczekać aż wyjem to mono ;-) Na początek chciałbym pojechać coś lajtowego/taki mały recomp(zrzucić oponkę) zrobić żeby mieć dobrą baze pod późniejszy cykl. I tu mam ból głowy bo wybór jest dość spory i sam człowiek nie wie czego chce m1,4add?x-tren?paradox?halo?A może mix któryś z tych środków.Czekam na wasze propozycje i sugestie chopy :-D Noi na zakończenie jak zwykle wrzucę jakąs ładną panią żeby podbic sobie ratingi 8-)

_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 11