Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Sie 03, 2009 4:24 am     

Dzisiaj najprawdopodobniej wroce juz na profesjonalna silownie i wznowie regularne treningi... mam ostatnio malo motywacji... z czasem jest juz lepiej... zobaczymy jak sie bede czul po powrocie z pracy i czy dziewczyna bedzie sie chciala ze mna spotkac :-D wiadomo...

trzeba powracac bo masa czeka!

pzdr!
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Sie 05, 2009 6:39 pm     

jestem juz po dwoch treningach po powrocie do regularnych cwiczen:)

czuje sie wspaniale... zrobilem 14 serii na klatke i 9 na biceps w pierwszy dzien, a wczoraj elegancko dobilem nogi... od teraz bazuje na pelnych klasycznych przysiadach, a na lydki zrobilem miedzy innymi tzw. OSLE WSPIECIA...

powiem tylko tyle.... czekamy na przyrosty...

do tego jeszcze tylko jakas bombka i zmienie sie nie do poznania:D

pomalutku bede wracal na forum i publikowal moje zmagania z zelastwem:)

bedzie co czytac i ogladac:)



pzdr!
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Paź 05, 2009 9:32 am     

Reaktywujemy dziennik... jestem juz w miare zregenerowany po tej kniapie z M 1,4 ADD, ktora bardziej mnie zmeczyla niz polepszyla moja forme i musze nadrobic...

jeszcze jakies 2-3 tyg PCT na 6-oxo extreme i Mx Force...

co moge powiedziec na temat tych dwoch suplementow i ich dzialania...

hmm... libido jak u gimnazjalisty :-D i to w sumie tyle...

wieczorem dam wypiske z dzisiejszego treningu klatki i bica...

jaka zmiana zaszla z moim treningu i diecie??

Trening jade 3 dniowy aby polepszyc regeneracje... od jutra wracam do pracy fizycznej wiec to sie przyda... jezeli chodzi o doeite to obnizylem ilosc posilkow do 5... masa sie trzyma brzuch nie puchnie jest OK... jutro chyba bede musial zrobic jeden dodatkowy posilek aby nie zginac i aby jesc co 2,5 do 3h...

to chyba tyle jak na razie... wiecej... pozniej...

pzdr!
 
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Pon Paź 05, 2009 9:34 am     

Tak to jest nie raz lepszy odblok od cyklu :mrgreen:
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Paź 05, 2009 1:45 pm     

cykl to byla jedna wielka pomylka... 3 tyg dzialania bazy - PH to jakas paranoja... choc jest pewien plus... formestane jest moim wybawieniem:D i Dziala... przekonalem sie na walsnej skorze...

fakt na PCT czuje sie o niebo lepiej jak przez druga polowe cyklu na m1,4 add... a libido szaleje:D
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Paź 05, 2009 5:41 pm     

Dzisiaj trening dosc lajtowy bo brakowalo sil... jednak po kilku seriach juz moglem machac wiekszymi ciezarami... jednak czulem sie jakby nie spal cala noc i dopiero co wrocil z budowy... po pierwszy powtorzeniu czulem bol w miesniach jakbym byl przetrenowany...

zrobilem:

Wyciskanie sztangi na plaskiej progresja 5 serii
skos ze sztanga progresja 4 serie
rozpietki na plaskiej staly ciezar 3 serie

Unoszenie sztangi na biceps staly ciezar 3 serie
Unoszenie sztangi nachwytem (ramienny) 3 serie
Unoszenie sztangielki w opadzie 3 serie staly ciezar

pompa w normie... roztrenowanie... ciezko powiedziec bo zle sie czulem na treningu po prostu...

no coz trzeba wrocic do zywych...

pzdr!
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Paź 11, 2009 2:15 pm     

znowu mialem przerwe w treningach spowodowana brakiem czasu... zalatwialem rpace, awet jeden dzien rpacowalem lecz zrezygowalem z takiego czegos, ze dowozono mnie na miejsce o 6:45, a moj "szef" przyjezdza wtedy kiedy wstanie czyli raz na 8 raz na 10 czasami w ogole... a za to siedzenie nikt mi nie placil... do tego pracowalem do zmierzchu czyli do 19:P i tak mialo byc dzien w dzien do tego za 8zł za h... przy instalacjach grzejniczych... zrezygnowalem i rozpoczalem studia na Jeleniogórskim WFie... ktore okazuje sie rowniez kiepskim pomyslem, ale nie mam za bardzo co zobic w tym roku wiec poszedlem aby nie zglupiec do reszty... Po pierwszym dniu (zaczalem chodzic do szkoly tydzien po rozpoczeciu) musze stwierdzic, ze WF to kretynskie studia i kojarzą mi sie jedynie z "robieniem z igły wideł"... wykladowcy gadaja bardzo trudnym jezykiem i w sposob jakby dr. habilitowany nadzwyczajny polonistyki opowiadal o Panu Tadeuszu... o sprawach tak oczywistych jak np. o poruszaniu sie/chodzeniu/bieganiu itp i doslownie przyprawiaja mnie o mdlosci... do tego na roku wiekszosc to chlopaki - sportowcy... a ja wole towarzystwo damski... przyzwyczajenie, do tego jakos lepiej mi sie zyje z laskami niz z chlopakami do tego pseudo sportowcami... wiadomo...

w tygodniu mam 2 dni wolnego wiec w te dni bede dorabial w innej firmie podwykonawczej mojego chrzestnego, ktorzy nie beda mieli problemu z dowozeniem i odwozeniem mnie do domu... do tego to mlode chlopaki i na pewno znajdziemy wspolny jezyk w sprawach zawodowych jak i prywatnych... do tego placa dosc duzo wiec dorobie sobie na diete, suple, silownie i na dziewczyne :-D

jutro mam zajecia z gimnastyki, na ktorej uslyszalem, ze jest istny HC i salta w tyl z miejsca mnie czekaja :roll: i z plywania gdzie lzej nie jest bo na wstepie jest do przeplyniecia 300m :-P

chyba wole sie rozwijac intelektualnie niz sportowo mowie Wam... konczylem liceum o profilu humanistyczno-teatralnym.. i tam czulem sie jak ryba w wodzie... a budownictwo a teraz WF to dla mnie jakies "strachy i dziwy"

miedzy gimnastyka a plywaniem mam 4h przerwy wiec pojade do sklepu sportowego kupic sobie czepek i slipy do plywania i pojade na silownie... treningi rozpoczene na nowej silowni, a na ktorej to sie jeszcze okaze bo mam 2 do wyboru... jedno jest pewne karnet bedzie mnie kosztowal cos kolo 100zł :neutral: a wiec 2 razy tyle co placilem dotychczas, ale tak mi bedzie prosciej pogodzic to ze szkola i z praca...

a wiec od jutra zaczynamy budowac mase...

trzeba robic jakies stopniowe zakupy...

pzdr!
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Paź 19, 2009 11:00 am     

a jednak od dzisiaj wracam do treningow...

musze odrobic spadki bo po cyklu zostal mi tylko nadmiar tluszczu... WAGA na dzien dzisiejszy... 81,4... wymiary wszystkie spadly do tych sprzed cyklu... tylko pas zostal na 2cm na plusie... ogolna nedza...

diete bede lecial weglowodanowo bialkowa, ale po tr. bede robil 30 minutowe aeroby aby nie zalewac sie za bardzo...

od listopada odpale MONO z PXS i Super CHargera... zobaczymy ile to warte w moim przypadku...

pzdr!
 
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pon Paź 19, 2009 1:19 pm     

to nie ćwiczyłeś przez okres pct?
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Paź 19, 2009 3:35 pm     

2 tygi tak, a ostatnie 2 tygi bylem tylko raz... niestety... walka o prace... potem praca... potem rezygnacja bo mialem pracowac od 6 do 19 i to codziennie... na wyjezdzie... potem powrot na uczelnie i zalatwianie pracy... do tego dopadlo mnie jakies zatrucie pokarmowe...po posilku chocbym nie wiem jak byl glodny... chcialo mi sie rzygac... masakra... i niestety spadki sa nieuniknione... zreszta ten cykl to byla jedna wielka chujnia... tylko stracilem kase i nerwy... co ja mialem zrobic w 3 tygi :neutral:

mysle, ze szybko to nadrobie i bede dalej robil progres...:)

teraz jade na diecie okolo 3800 kcal

3 g bialka 6g wegli i 1 g tluszczu...

po treningu silowym robie 30 minut rowerka aby unikac nadmiernego zalewania bo kalorii jest duuuuuzooo...

pzdr!
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Paź 26, 2009 11:19 am     

od wczoraj zazeram sobie Superchargera i Mono PxS... zobacyzmy co sie stanie...

jak na razie moge tylko powiedziec, ze Mono ma inna "konsystencje" niz te ktore mialem okazje probowac...

Supercharger... wyglada dosc obrzydliwie po rozpuszczeniu, ale smakuje nienagannie...

wypilem pol godziny temu i strasznie mi niedobrze...

zobaczymy co bedzie sie dzialo na treningu klaty i trica...

pozniej dam wypiske

pzdr!
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Paź 26, 2009 6:08 pm     

Powiem Wam, ze jestem mile zaskoczony dzialaniem Superchargera... po pierwszej porcji... trening elegancki pompa bardzo duza... porownywalna jak na cyklu na PH... tylko po powrocie wytrzymalosc lezy i kwiczy...

triserie na triuceps niestety nie dawalem rady, ale dalem z siebie wszystko... cwiczylem az triceps po prostu sie zalamal na dobre...

klata jak z gumy taka pompa:D

licze na niezly przyrost;D

dieta dopieta na ostatni guzik:)

pzdr!
 
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Pon Paź 26, 2009 6:36 pm     

po co ph jak mamy takie suple :wink:
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Paź 27, 2009 5:51 am     

tylko czy to da przyrost:P
 
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Wto Paź 27, 2009 9:41 am     

to zależy już od ciebie tylko
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11