Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
IronMan86

SOGI: 292

Moderator Armwrestling


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 292
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź
  Wysłany: Pią Cze 05, 2009 10:56 am     


W podanym poniżej linku oraz w nowym numerze miesiecznika KIF macie relacje z moich treningow :-)

MIlej lektury :-)

http://www.armpower.net/i...jitughwrlhy.pdf

Pozdrawiam
_________________
Prawdziwym Mistrzem nie jest ten co raz stanął na szczycie, ale ten co jest na nim wiele lat!

UNDISPUTED
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Cze 05, 2009 12:22 pm     

he. kiedys widzialem te zawody. ten cyplenkow kładł wszystkich na lewa reke jak zapałki. na prawa w sumie tez ale brzenk z nim wygral 2 razy na prawa bez wiekszego problemu.
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Pią Cze 05, 2009 5:30 pm     

Iron w Kif'ie :mrgreen: Gratuluje i podziwiam...
Dobrze nabite mięcho po treningu... widać że zrobisz kozacką formę na tym cyklu...
 
 
       
Repro 

SOGI: 467

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 467
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pon Cze 15, 2009 7:15 am     

jak tam treningi ?:D
_________________
hard trainin every day

new day, same shit
 
 
       
Witoldinio

SOGI: 30658

świerzak

Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 58
  Wysłany: Pon Cze 15, 2009 8:12 am     

to nie wiesz? supervar tak mu spompował łapy ze nie może pisać
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Pon Cze 15, 2009 12:01 pm     

Z tego co wiem Tomek jest w szoku jak dziala Supervar.

Jak sie otrzasnie z wrazenia to znowu bedzie pisal.
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
Repro 

SOGI: 467

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 467
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pon Cze 15, 2009 12:17 pm     

czyli super
dobra bomba :twisted:
_________________
hard trainin every day

new day, same shit
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Cze 16, 2009 11:10 am     

chetnie bym tez zaznal takiego szoku przy testowaniu tego supervarka.
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Wto Cze 16, 2009 12:58 pm     

jak każdy :twisted:
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
IronMan86

SOGI: 292

Moderator Armwrestling


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 292
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź
  Wysłany: Pon Cze 22, 2009 12:29 pm     

Zjebałem test na całej lini - OGROMNE PRZEPRASZAM w kierunku NRW i forumowiczów.
Pewne sprawy osobiste nie pozowolily mi prowadzic tego testu w ostatnim czasie tak jak należy :-(

Nie nadrobie tych zaległości, ale opiszę co się zmieniło po tej kuracji:

Treningi prowadziłem w miarę regularnie - w zależności od możliwości czasowych których nie miałem za wiele.
Pompa na treningach nie byla wielka ani bolesna, ale czulem sie znakomicie naladowany i ukrwienie miesni nie bylo bolesne dzieki czemu moglem sie spokojnie silowac kilka godzin czy wykonywac trening bez najmniejszych problemow.

Skoks siłowy jest mocno zauwazalny w szczegolnosci przy stole do silowania i w katach na bicepsy, nadgarstki i klatke i plecy. Te partie najintensywniej trenowałem z wiadomych przyczyn.

Treningi prowadziłem zwiekszajac obciazenia systematycznie i mimo takiego obciazenia na stawy czuje ze jest ok z nimi, wiec moze i SUPER VAR pomaga na stawy :-)
Niestety wolalbym zeby pomogl mi na bol przyczepu lokciowego bo nie moge tej kontuzji wyleczyc do konca niestety :-(

Dieta nie do konca w ostatnim okresie testu udawala mi sie, ale robilem co moglem.

Moje dane przed cyklem: (po cyklu)
23 lata
waga 80 kg - 84 kg
Ramie: 41 cm - 44 cm
przedramię 38 cm - 39,5 cm
udo 60 cm - 61 cm
łydka 42 cm - 44 cm
klatka około 113 cm - 115 cm
barki około 130 cm - 136 cm
Brzuch: 81 cm - 82 cm

WYniki siłowe sprawdze na najbliższym treningu jeśli chodzi o klatke, na bicepsy i inne partie nie robilem na maksa, tylko wiecej ruchow starałem sie wykonywac, a wiec w najblizszym czasie dam znac czy sa postepy.

Jestem najbardziej zadowolony ze poszla mi sucha masa miesniowa, brak bolesnej pompy i szybka regeneracja pozwalala na ostre treningi.

DO mojej walki w Lidze zostalo jeszcze troche czasu prawdopodobnie dzisiaj dokupie jeszcze jedna puche Super Varu i bede jechal dalej bo podoba mi sie ta zabaweczka.
Jako oslonke stosuje jedynie Liver Detox i nie mam problemow z watroba a mam ja dosc wrazliwa wiec SuperVar jest dosc lagodny pod tym wzgledem jak dla mnie.

Dodam kilka filmików z treningów na koniec.
Przykro mi z tego powodu że tak niesystematycznie prowadzilem ten test, ale NRW w tych okolicznosciach powinien wybaczyc.








Pozdrawiam


AAAAA....! Niebawem pokaże Wam fotki jak teraz wygladam, ale chce do tego profesjonalnego fotografa :-D
_________________
Prawdziwym Mistrzem nie jest ten co raz stanął na szczycie, ale ten co jest na nim wiele lat!

UNDISPUTED
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pon Cze 22, 2009 12:37 pm     

W takim pięknym towarzystwie to można trenować :-)

Fajne ćwiczona na wyciąga podłapałem sobie kilka, jakie mniej więcej przerwy robisz między tymi seriami ?
 
 
       
Repro 

SOGI: 467

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 467
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pon Cze 22, 2009 1:05 pm     

bardzo dobry wynik
;)
_________________
hard trainin every day

new day, same shit
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Cze 22, 2009 1:46 pm     

iron ale zjebales test w sensie ze nie prowadziles ostatno relacji czy ze zawaliles ten cykl z jakis przyczyn. bo tego nie zrozumielem, ale chyba to pierwsze bo 3cm w lapie jak na nieduany cykl to by bylo lepiej niz udanie. hehe. walnij jakies foty sprzed i po jesli mozesz w podbnych pozach to bedzie dobre porównanko. mam wolnego neta wiec filmów nie otworze ale po poczatku filmu 3 widze ze łapka i bary poszly. czekamy na foty
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Cze 22, 2009 1:50 pm     

swoja droga to musi bys super jakosciowo masa skoro tylko 4kg i az 3cm w lapie
 
 
       
IronMan86

SOGI: 292

Moderator Armwrestling


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 292
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź
  Wysłany: Śro Cze 24, 2009 3:00 pm     

Barki mocno ida od samego silowania na reke w haku oraz kaptury - zauwazylem to juz jakis czas temu.

Jakosc miesni jakie zrobilem jest bardzo dobra, postepy sa zauwazalne przede wszystkim w ramionach i barkach. Silowo wzmocnilem sporo klatke.
Ciesze sie bo zawsze tylem mocno w nogach (udach) a tym razem nie wiele w nich poszlo i nie sa one takie nabite i napompowane wiec masa glownie poszla w tych partiach jakie trenowalem i na jakich mi zalezalo.

To ze zjebalem test chodzilo mi tylko i wylacznie o to ze nie moglem pisac reuglarnie na forum relacji - a pomyslow nie brakowalo :-(


Postanowilem przedluzyc koljena puche SuperVaru wiec w miare mozliwosci bede pisal co i jak na drugim opakowaniu sie ze mna dzieje :-D


Przerwy jakie stosuje to nawet dwie i wiecej minut przy podchodzeniu do powaznych ciezarow. Wiadomo ze prirytetem w moich treningach byla sila, wiec zeby odpowiednio regenerowac sie pomiedzy seriami wydluzalem przerwy.
_________________
Prawdziwym Mistrzem nie jest ten co raz stanął na szczycie, ale ten co jest na nim wiele lat!

UNDISPUTED
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 11