Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Śro Lis 18, 2009 3:27 pm   Wjazd na chatę o piatej nad ranem..czyli relacja by The Game  

"Bo nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie"

Powyższe będzie mottem mojej relacji.




Wymiary:
wzrost185
Klatka 118
biceps 43
udo 66

cel: Z treningu na trening cele się zmieniają. Ogólnie to zwiększenie siły i masy.

Więc tak, wchodzę w drugi rok moich skromnych treningów. Pierwsze kilka miesięcy to raczej byłą zabawa bez diety. Od 6 miesięcy trzymam dietę i są rezultaty. Nigdzie mi się nie spieszy i robię wszystko po kolei nie na łapu capu. Poznaję swoje ciało inside & outside. Często kombinuję, zmieniam, dodaje odejmuje, więc planu tutaj jako takiego nie podaje bo jest on ulotny jak ulotka :cool:
Dieta jest trzymana i tak samo jak trening nie opisuje jej tutaj, tylko sukcesywnie będzę zdawał relację z tego co i gdzie jem.
Suplementacja na dzień dzisiejszy to stick to the basics:
Bcca 5 g przed lub w trakcie treningu
coenzym Q10- rano
omega3- rano
multivitaminy- rano
magnez- rano
vit C- po treningu
czosnek w capsach- rano

Białka, ani gajnera na dzeiń dzisiejszy nie szmam bo dieta mi wystarcza w 100% no może w 99 bo czasem kobita gdacze i ugotuje mi jakiś "domowy obiadek", ale cycki zawsze w lodówce trzymam i zagryzam.
Jest to taki okres, że do świąt 6 tygodni więc nic nie świruję co do supli itp.

Po świętach tj, od stycznia planuję mono+ moja ulubiona tauryna x2 tj, dwa cykle, ale jak to będzie to wyjdzie w praniu.

Dobra to tyle pierdzenia z mojej strony. Jutro lub po jutrze, wszystko zależy od siły wyższej czyli "baby" trening nogi+barki, z którego na pewno zdam relację.

Pozdrawiam ave.
Ostatnio zmieniony przez thegame Pon Sty 11, 2010 7:23 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Czw Lis 19, 2009 12:07 pm     

19/11/09

Wstałem rano wkurwiony jak sto pięćdziesiąt :evil: Nie wiem dlaczego, po prostu czasem tak mam, że wstanę i nie mam ochoty się uśmiechać.

Śniadanie 8białek + 4 żółtka, 2kromki chleba z płatków owsianych (jedna kromka 25g węgla) łyżka masła orzechowego + jak zwykle koenzym Q10, czosnek w caps, omega3, vitaminy.

Dzień wolny od pracy, to myślę nic nie będę robił....ta jasne...

Zaczęło padać i o dziwo humor mi się poprawił :570:

Trzeba było z małą do lekarza pojechać bo coś chuchra i z nosa jej leci, ale już wszystko ok.

Za 1,5 planuje trochę pomachać sztangą, posiłek już zjedzony 250g kurzego cyca, 4 kromki chleba z owsa + duże jabłko, za 30min bcaa 5g. Do treningu dzisiaj popijał będę zieloną herbatę z cytryna :grin: zwykle pije ten wynalazek, woda jakoś podczas treningu mi się przejadła, zresztą zimno na dworze, a w mojej "siłowni" temperatura taka jak na dworze więc herbata jak najbardziej.
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Czw Lis 19, 2009 1:16 pm     

Ekstrakt z zielonej herbaty hamuje produkcje testosteronu. Wiec slaby pomysl... Czerwona albo biala nastepnym razem,pozdr





*"Asian Jurnal Andrology" 30 marzec 2009
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Czw Lis 19, 2009 3:42 pm     

A we Flex'ie pisali, że zielona herbata podczas treningu jak najbardziej bo napakowana przeciwutleniaczami :570: Nevermind, poszperam, poczytam i wyciągnę wnioski.

Trening:

Nogi:
Wyprosty 12 na nogę -
2x10powtórzęń na nogę- dlatego to tak robię bo tak mogę rozłożyć ciężar na moim sprzęcie
Na dwójki nie robiłem dzisiaj Mc na prostych nogach tylko uginania w leżeniu z tym samym ciężarem co przy wyprostach... i żałuję, bo lubię martwy... next time.
Zercher 10, 6, 4 - zerchera robię bo nie mam stojaków wystarczająco szerokich żeby robić przysiady, ale kulam kasę pomału :twisted:
W ostatniej serii zszedłem głęboko i poczułem, że mam pośladki he he - za tydzień idziemy dalej z ciężarem/powtórzeniami.
Wspięcia na placach za palcami skierowanymi na zewnątrz, prosto i do środka po 30 razy z 50kg na sztandze. Za tydzień wezmę więcej bo lekki niedosyt jednak pozostaje.

Barki:

-Wyciskanie sztangielek siedząc 12, 10, 8, 6- elegancko, lubię to ćwiczenie.
-Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 10, 8, 6- też dobrze. Kiedyś nie lubiłem tego ćwiczenia, teraz się do niego przekonałem.
-Unoszenie sztangielek na boki stojąc 10, 8 6- też ok
- Unoszenie sztangielek w opadzie 10, 8, 6 - miałem mały problem ostatnimi czasy z lewym barkiem i za każdym razem kiedy robiłem to ćwiczenie coś mi w lewym barku przeskakiwało. na tyle było to irytujące, że przestałem robić to ćwiczenie. Wszamałem 30tabsów glukozaminy i wszystko wydaje się być ok.

Podsumowując trening ok, czuje ćwiczone mięśnie. Z tygodnia na tydzień zwiększam obciążenie, lub liczbę serii, czasem zmieniam ćwiczenia wiec trening nigdy nie wygląda tak samo. Od ostatniej przerwy regeneracyjnej minęło 4tygodnie tak więc pojadę jeszcze do świąt zrobię przerwę i znowu impreza.

Co do tej zielonej herbaty, ekstrakt z zielonej herbaty sprawdza się podczas palenia fatu, a mi zależy żeby być w formię cały rok. Tak więc teraz gdy człowiek siłą rzeczy więcej czasu spędza w domu bo pogoda jest do dupy herbatka zielona w sam raz. Hmm poszperam o tym. Dałeś mi do myślenia.

Posiłek po treningowy cycek+ ryż+ brokuły.
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
Ostatnio zmieniony przez thegame Pią Sty 29, 2010 8:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Czw Lis 19, 2009 4:13 pm     

Ekstrakt z zielonej herbaty hamuje produkcję testosteronu


Ekstrakt z zielonej herbaty jest jednym z najlepiej sprzedających się na świecie suplementów wspomagających odchudzanie. Większość badań pokazuje, że redukuje tłuszcz i promuje utratę wagi, a więc nie jest zaskoczeniem, że jest też popularny wśród kulturystów. Brazylijscy badacze w badaniu przeprowadzonym na szczurach wykazali, że podawanie ekstraktu z zielonej herbaty zmniejszyło wydzielanie testosteronu. Wstrzykiwanie zwierzętom gonadotropiny kosmówkowej (HCG) odnowiło zdolność do produkcji testosteronu przez steryd nadnerczy androsteron, lecz nie odnowiło produkcji w jądrach. Jeżeli te wyniki odnoszą się także do ludzi, ekstrakt z zielonej herbaty może okazać się dla kulturystów nienajlepszym suplementem odchudzającym. Przynajmniej dla tych, którzy nie stosują suplementów testosteronu.
(„Asian Journal Andrology”, w druku; opublikowano w Internecie 30 marca 2009)

Hmm, z textu wynika, że badania były prowadzone na szczurach, co do ludzi nie ma potwierdzenia.
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
Ostatnio zmieniony przez thegame Pią Lis 20, 2009 5:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Czw Lis 19, 2009 4:43 pm     

Co racja to racja ne udowodniono ze dziala w tym samym stopniu na szczury co na ludzi co nie oznacza ze tak nie jest:) W koncu po to robia te testy na szczurach zeby odniesc sie jakos do ludzi. I nie wiem czy to trafny pomysl zeby probowac na sobie bo ja po przeczytaniu tego arykulu postanowilem sie przerzucic na picie bialej z ktorej korzysci plynace sa o niebo wieksze. Ale to kwestia wzgledna pozdrawiam
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Czw Lis 19, 2009 5:04 pm     

W sumie masz rację, żeby nie próbować na sobie. Tylko jaka ilość ekstraktu musi byc przyjmowana, co jaki czas żeby blokować produkcję testosteronu?
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Czw Lis 19, 2009 9:45 pm     

Znajac zycie trzeba bedzie troche poczekac na jakies dokladniejsze badania z tym zwiazane... Staralem sie cos znalezc w necie ale niestety na nic konkretnego nie udalo mi sie trafic wiec praktycznie postawiono przed nami wybor czy pic dalej czy tez nie. Ale w sumie buszowanie w sieci dalo taki efekt:
herbaty rooznią się stopniem fermentacji
jest pięć odmian herbaty:biała, zielona, zoołta, czerwona i czarna

biała nie jest poddana żadnemu procesowi przetwarzania => zrywa się małe młode i nierozwinięte pączki, poddaje więdnięciu, a następnie suszy; napar z tej herbaty jest bardzo jasny i bardzo dobry ;) poza tym to gatoonek herbaty uznawany za najwyższy i stąd najdroższa; spośrood wszystkich herbat zawiera najwięcej teiny

zielona jest niefermentowana - nie poddaje jej się więdnięciu tylko przepooszcza przez nie parę wodą, która powodooje ich skręcenie i uwolnienie enzymoow a następnie sooszy; ten typ herbaty zawiera teinę, olejki eteryczne, aminokwasy, witaminy z groopy b plus c i k sporo składnikoow mineralnych

żoołta herbata jest częściowo fermentowana (bodajże do 15 %) - bardzo podobna do herbaty zielonej

czerwona herbata jest poołfermentowana, zawiera doożo taniny, ma dość charakterystyczny smak i zapach (imho taki jakby korzenny), wspomaga pracę watroby, ma działanie oczyszczające

czarna herbata jest jooż fermentowana, a właściwości jej są chyba zanana ;)

Na chlopski rozum napisane i na przyszlosc sie moze komus przydac:)
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Czw Lis 19, 2009 10:54 pm     

gdzie taka biala herbate kupie ? apteka ? - szczerze mowiac nigdy w zyciu nie pilem :) a zaciekawiliscie mnie panowie
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Czw Lis 19, 2009 11:15 pm     

Tu masz dwa linki jakbys chcial: http://edumed.com.pl/skle...bata-biala.html http://www.krainaherbaty.pl/herbata-biala/
I jezeli mieszkasz w wiekszym miescie to alma epi i tym podobne sklepy dysponuja w/w herbatka:D W sumie w wiekszych supermarketach tez sa bo sam juz nieraz kupowalem, tylko wystarczy poszukac. I uwazaj zeby nie brac polaczen typu biala herbata+gruszka badz cos podobnego bo to czysta sciema marketingowa w ktorej zawartosc bialej herbaty nie przekracza 30-40%. pozdr
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pią Lis 20, 2009 8:26 am     

dzieki wielkie;d napewno sie zaopatrze zeby to przetestowac
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pią Lis 20, 2009 8:36 am     

a jeszcze jedno, ktora byla by najbardziej odpowiednia z tych wszystkich? bo widze ze bialej jest kilka rodzajow a nie znam sie raczej %-)
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Pią Lis 20, 2009 10:37 am     

W sumie to nie istotne jezeli chodzi o wlasciwosci byleby 100% bialej herbaty bylo w skladzie. A jezeli smakowo to w paczkach ktore sie rozwijaja,widac efekt :-D
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Pią Lis 20, 2009 5:02 pm     

Niezle napisane, dzięki za te informacje. Sam kiedyś piłem białą herbatę, ale przerzuciłem się na zieloną (chyba na minus).


Co do relacji to dzisiaj dzień wolny (regeneracja). Weekend w pracy :evil: , ale dzięki temu będę tylko jadł i oglądał TV (taka praca). :573:
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Sob Lis 21, 2009 8:27 am     

Wczoraj zamówiłem Kre Alkalyn przyjdzie za parę dni. Także główny gość Styczniowego cyklu już został zaproszony. Mam jeszcze 60 caps tauryny, dla której muszę zaprosić jeszcze z 60 caps, jakieś całodzienne aminos i będzie bal. Zastanawiam się nad bcaa, bo skoro będę miał całodzienne aminokwasy to czy jeszcze mieszać w to bcaa? Zastanowię się i zobaczymy. Do stycznia jeszcze trochę czasu także zobaczymy co z tego wyjdzie.
Kurde przydałby się jakiś NO, oj przydałby się, ale z kasą krucho. Kiedyś Gaspari przysłało mi Super Pump'a + Plasma Jeet na jedną porcję - to była impreza. Ech może coś Mikołaj przyniesie :twisted:
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10