Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
   Wysłany: Czw Lis 19, 2009 1:48 pm   Na zakrecie...  

Ostatnio mam 8 treningow sw w tygodniu od pon-pt... Zostaje mi tylko praktycznie weekend na silke. Czy ma ktos jakies rozwiazanie?? Nadmienie ze nie mam zamiaru zrezygnowac niczego z w/w czynnosci. Czy jest mozliwosc treningu na silce intensywnie 2 razy w tygodniu, mianowicie sobota niedziela?? Czy jest ktos w stanie sie podjac takiego podzialu?? Moze cos w stylu sobota bic-tric superserie,brzuch,i na nogi tez ss, a w niedziele klatka-plecy superserie,i naramienne?? Moze jakis inny pomysl??? Mam troche czasu na weekend wiec bylaby nawet mozliwosc pojscia 2 razy na silownie. Wiem glupie ale ciezko jest mi znalezc logiczne rozwiazanie zwlaszcza ze musze sie zmiescic w 60 min... prosze o pomoc doswiadczonych. Mile widzini nrw i 666, wielkie dzieki za odp
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Czw Lis 19, 2009 4:23 pm     

pamiętaj o regeneracji

bo przy takim rozkładzie to za wiele nie zdziałasz, bo rezygnować z treningów sw nie chcesz rozumiem?
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Czw Lis 19, 2009 4:39 pm     

Pamietam ale to za duzo nie zmienia:D Tydzien ma tylko siedem dni i tego nie zmienie. Zeby byc najlepszym musze cwiczyc czesciej niz reszta a konkurencja jest wielka. Treninu silowego tez nie mam zamiaru odpuszczac dlatego oczekuje wiarygodnych i merytorycznych odpowiedzi na moj post. Ale dzieki
 
 
       
vlk

SOGI: 314

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 397
  Wysłany: Czw Lis 19, 2009 6:16 pm     

a podzial na treningi rano - wieczor?
np:
sw - 5 x
silownia x 3 (rano, o ile sw masz po poludniu)

ale do tego trzeba super zarcia + suple poprawiajace regeneracje

pytanie czy masz takie mozliwosci i dasz rade

zapowmnij o weekendzie
jakies dni wolne musisz miec
_________________
body-factory.pl
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Czw Lis 19, 2009 6:52 pm     

ja bym zrobił tylko w sobotę siłownie, na ćwiczeniach złożonych, dużych ciężarach, mało powtórzeń, więcej serii,

2 ćw. Nogi
2 ćw. Plecy
2 ćw. Klatka
po 1 ćw. triceps biceps

brzuch na SW
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Czw Lis 19, 2009 9:34 pm     

Teningi pon,sr,czw-20-22, pn-pt 17-20. :roll: Jeszcze szkola i praca dochodzi w miedzyczasie wiec tydzien odpada:/ Zostaje mi tylko weekend. Dieta jest trzymana, suple tez jakies wejda wlasnie od nrw wzielem kredke z nitro, witaminki i inne duperele typu czosnek c natrola czy carbo tez sa wiec jesli chodzi o regeneracje to damy rade :-D tylko co z weekendem moge sie tak dojebac na maxa przez te dwa dni?? Jeszcze nigdy tyle treningow sw nie mialem ale 3 razy w tygodniu to za malo bylo :grin: Nawet jakby sie uprzec to w nogi i brzuch na silce nie musze inwestowac bo po 8 treningach w tygodniu to powinno wystarczyc ale co z reszta?? Jesli ktos moze to jeszcze raz prosze o rozpiske
 
 
       
vlk

SOGI: 314

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 397
  Wysłany: Pią Lis 20, 2009 7:28 am     

szczerze to kiepsko to wiedze

zrobisz jak uznasz za stosowne, ale zakatujesz sie

na SW nie znam sie, ale naprawde musisz cwiczyc 5 x ??
_________________
body-factory.pl
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Lis 20, 2009 9:32 am     

i tak przy takiej intensywności super masy/siły nie zrobisz.Siłownia raz w tygodniu wydaje się max.Raz w roku przez 2-3 miesiące zmniejsz treningi SW kosztem siłowni a potem to tylko podtrzymuj.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Pią Lis 20, 2009 10:43 am     

Na masie to tylko jakosciowo mi zalezy, specjalnie jako tako masowki nie potrzebuje ale jednak waga 88 przy 188to nie jest najlepsza waga... Silowo wiem ze bedzie ciezko ale sprobuje przy diecie i suplach moze cos ruszy. A sw to wiadomo ze lipiec sierpien nie mam to wtedy chcialem cykl h-drola + 2 epi pojechac. Ale to dopiero za pol roku to co tu sie rozpisywac. VLK nie piec razy tylko 8... 5 to na lajcie jeszcze bym w tygodniu na silke wskoczyl:D 3xboks 5xmuay thai. Wiec rozumiem ze np niedziele mam sobie odpuscic?? Albo jeden dzien treningow przypuscmy wtorek i zastapic silka dla lepszych efektow?? Ale tu zas sie wszystko komplikuje bo silka w innym miescie i sw tez a na weekendy do miasta swojego wracam.
 
 
       
vlk

SOGI: 314

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 397
  Wysłany: Pią Lis 20, 2009 10:56 am     

wymiekam


moim zdaniem "musisz odpowiedziec sobie na jedno zajebiscie wazne pytanie"

co tak naprawde chcesz robic, a przy okazji zrozumiec ze wiecej nie zawsze znaczy lepiej

wg mnie, za duzo, za duzo, za duzo

ale moze wpadnie tutaj ktos kto zawodowo zajmuje sie sportem i napisze co mysli o takim ob/prze/ciazeniu zajeciami


ja umywam rece
_________________
body-factory.pl
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Pią Lis 20, 2009 6:49 pm     

ja kiedyś robiłem 6 treningów na siłowni + 3 na boksie i dawało rade
8 treningów SW i 1 siłki powinieneś dać radę

Oprócz dobrej diety ja widzę tu koniecznie:
- 15g bcaa przed treningiem, po treningu 10g bcaa+ 15g glutaminy, +100g gainera po treningu
- dobre białko rano i na noc
- glutamina 10-15g na noc

Na siłowni nie robił bym typowo masowego treningu tylko bardziej siłowy. lepiej się sprawdzi w połączeniu z SW.
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Lis 20, 2009 7:22 pm     

ja bylbym raczej za treningiem wytrzymalosciowo - silowym... bo przy takim trybie zycia nic wiecej tutaj nie zdzialasz... do tego to sie nawet przyda do SW... wiem to z autopsji

pzdr!
 
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Pon Lis 23, 2009 10:40 pm     

Własnie dlatego jest tyle treningow bo wkoncu sobie odp na pytanie co chce w zyciu robic. Woz albo przewoz bede najlepszy a jak nie to przynajmniej zrobie wszytko ze by byc. Wiec te treningi mi sa potrzebne bo znam ludzi ktorzy tak trenuja wiec nikt mi nie powie ze sie nie da. Tylko z silka ciezko bo nikt z nich juz nie daje rady. Ale jest druga strona medalu ze mam prace siedzaca a oni nie wiec mysle ze moglbym dac rade z silka na weekendy tylko co brac zeby sie nie przeforsowac bo tylko tymi 8 treningami to nic sobie zlego nie zrobie. Dziekuje wam(donpitbull, JOR5, ) za odpowiedz ale to za duzo mi nie dalo jednak potrzebuje czegos wiecej. Faktycznie moge sprobowac poleciec treningiem w-s i napewno masz racje ze sie przyda do sw ale potrzebuje jakiejs rozpiski. W sumie to glownie potrzebuje rozbudowac rece ana co chcialbym polozyc najwiekszy nacisk. Na sw nie ma szans ich rozbudowac zwlaszcza ze jestem ekto z bardzo dobra przemiana materii(nawet za dobra:/) Bialko mam whey complex chyba jeszcze z 3 kilo, gainera mutanta tez jeszcze z 5, kretke mam z promo z nitrofire i do tego horsa. Przydaloby sie jeszcze jakies bcaa dokupic i glutaminke ale to pod choinke dopiero. Wiem ze sie robi delikatny spam ale nie mam z kim uderzyc z zapytaniem bo malo jest ludzi ktorzy to przerobili.
 
 
       
Gurth

SOGI: 117

Moderator

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 109
  Wysłany: Czw Gru 03, 2009 10:57 am     

Trening 2 razy w tygodniu.
Martwy ciag i wyciskanie żołnierskie jednego dnia i przysiad oraz wyciskanie drugiego.
Zastosuj trening 5/3/1 (http://www.forumsportowe.us/viewtopic.php?t=722).

Tydzien 1: to 3 serie po 5 powt (3x5)
Tydzien 2: 3x3
Tydzień 3: 1x5, 1x3, 1x1 (5/3/1)
Tydzien 4: roztrenowanie

Tydzień 1
65% x 5 powt
75% x 5 powt
85% x 5 lub więcej powt *

Tydzień 2
70% x 3 powt
80% x 3 powt
90% x 3 lub więcej powt

Tydzień 3
75% x 5 powt
85% x 3 powt
95% x 1 lub więcej powt

Tydzień 4
40% x 5 powt
50% x 5 powt
60% x 5 powt

Możesz dodac kompleksy sztngowe. Np taki:
A1 wiosłowanie x 8
A2 podrzut/wyciskopodrzut x 8
A3 przysiad przedni x 8
A4 wyciskanie żołnierskie x 8
A5 przysiad x 8
A6 dzien dobry x 8

3 serie z 2-3 minutowymi przerwami miedzy kompleksami.
Możesz sie tez pokusic o nie robienie wogole przerw czyli robisz bez przerwy cwiczenia od A1 do A6 i zaczynasz kompleks od początku nie odkładając sztangi.

Część "standardowych" ćwiczeń:
B Przysiad ze sztangielką 5 x 10


C Podciąganie 5 x 10 (tyle ile dasz rade)
D Wyciskanie francuskie siedząc (chwyt młotkowy) 5 x 10
E Uginanie ramion ze sztangą 5 x 10
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Czw Gru 03, 2009 9:29 pm     

Dzieki, przyda sie. Własnie o to mi chodzilo. :mrgreen:
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 10