Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Lut 20, 2010 7:29 pm     

babel nie spij :-)
http://www.youtube.com/watch?v=0l5F-zgjPt8
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
GIGNFR78 

SOGI: 499

zawodowiec

Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 433
  Wysłany: Sob Lut 20, 2010 7:43 pm     

Spie spokojnie.
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Lut 21, 2010 8:40 am     

ja to sie do tej pory zastanawiam o gosciu z MD ten taki chudzielec z duża szczeną. mauricz jakub chyba sie zwie. co ten koles moze wiedziec o dobrym treningu czy suplementacji. ok diete mozna sie nauczyc. pewnei studiowal cos tam i wiedze ma. ale o suplach i treningu to chyba tylko teoretyczna. ten koles nie wylgada jakba wogole cos cwiczyl (chyba ze te zdj co sa w MD to sprzed kilka lat, ale nei wydaje mi sie) i on rozpisuje tam treningi, skad on to moze wiedziec, tylko z tego co przeczyta albo ktos doswiadczony powie. dlatego tez uwazam ze jak ktos doradza a wyglada jak leszcz to nie jest przekonujący, bo jego wiedza to tylko na teori sie opiera. jescze rozumiem jakis trener co ma 50lat i przez pol zycia swoje metody i teorie wdrazal w innych i obserwowal jak co dziala i moze ta wiedze miec tak jakby praktyczna tez. ale taki mlody to on sam dopiero raczkuje na silowni a wielkie rady daje.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Lut 21, 2010 2:56 pm     

koles ma wiedze i jest wyksztalcony w tym kierunku... potrafi zajac sie klientem...

fakt mnie tez razi to, ze nie wyglada kompletnie na osobe praktykujaca... szkoda bo dopiero jak ktos laczy wiedze z praktyka moze liczyc na szacunek i zaufanie u podopiecznych inaczej moze sie spotkac z dosc dosadna krytyka...

pzdr!
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Lut 21, 2010 3:23 pm     

JOR , ale to jest jakby naukowiec chcial udowodnic swoja teorie nie przeprowadzajac doswiadczenia...
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Lut 21, 2010 4:10 pm     

ja Was rozumiem bo mnie tez ten koles kole w oczy :-D
 
 
 
       
kwp19

SOGI: 118

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 118
  Wysłany: Nie Lut 21, 2010 5:28 pm     

j/w z tym,ze jego podopieczny jest MP :!:
_________________
www.poomoc.pl

klikajcie tu codziennie:)
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Nie Lut 21, 2010 7:50 pm     

mauricz nie skonczyl zadnych studiow bo on ma jakos 22 lata . przynajmniej gdzies mi sie tak obilo o uszy..No fakt gosciu wiedze ma (chyba bo nie gadalem z nim na zywo;p) wygladu nie ma no ale moze nie chce/nie zalezy mu na takim rozrastaniu sie? albo ma slabego gena bardzo nie wiem..ale jest tez faktem ze ten kto szybko w miare urosl i to nawet na sucho bez supli bo mam takich 2 gosci na mojej piwnicznej..to wcale nie znaczy ze cokolwiek wie nt diety, trenu itp. Akurat tych 2 gosci jest przykladem ze mozna znac tylko podstawowe ćw ,robic je z technika wcale nie taka jak ''ksiazka pisze'' ,nie miec pojecia o diecie a urosnac..i jak sie takich sluchac? bo co bo oni urosli?
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Lut 21, 2010 8:44 pm     

ale wlasnie caly pic w tym ze jak ktos nie ma gena to nadrabia wiedza na temat diety, suplementacji i treningu. onniby ta wiedze ma ale chyba jakos nie chce jej u siebie zastosowac. nie wiem nie znam go osobiscie, nie wiem jakie ma podejscie do silowni, ale wydaje mi sie ze jak ktos juz zaczyna cwiczyc to chce jakos wygladac, fakt sa ludize ktorzy nei chca byc karkami, ale tacy sa zazwyczaj fajnie dorzezbieniu, estetyczna sylwetka przynajmniej fitnesmena, a to jest szczypior i tyle. ja bym mu nie dal wiecej jak 65-70kg przy 180cm wzrostu bo nie wiem ile ma dokladnie
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Lut 21, 2010 10:22 pm     

ma uprawnienia trenerskie...

fakt... ja wole polaczyc wiedze z praktyka... jak jestem w formie ludzie wala do mnie drzwiami i oknami abym im pomogl w treningu diecie czy suplementacji... czy to mlody chlopak, dziewczyna, czy dorosla kobieta czy jakis "koks"(mam teraz takiego jednego byka pod soba)...

nie jestem duzy, a rzezbe mam sezonowo, My to nazywamy budowa atletyczna, ale mimo wszystko nie sadze, zeby ktokolwiek korzystal z "moich uslug", gdybym wygladal na informatyka...

pzdr!
 
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Nie Lut 21, 2010 10:52 pm     

ja się kształcę na informatyka :twisted: hehe więc wygląda na informatyka to też różnie może być :-P
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
Harpagan 

SOGI: 64

zawodowiec


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 259
  Wysłany: Pon Lut 22, 2010 8:08 pm     

http://demotywatory.pl/1427/Informatycy

Impreza informatyków:
http://demotywatory.pl/up...64_by_krys_.jpg

;-)
 
 
       
kwp19

SOGI: 118

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 118
  Wysłany: Wto Lut 23, 2010 7:38 am     

czikenus napisał/a:
mauricz nie skonczyl zadnych studiow bo on ma jakos 22 lata . przynajmniej gdzies mi sie tak obilo o uszy..No fakt gosciu wiedze ma (chyba bo nie gadalem z nim na zywo;p) wygladu nie ma no ale moze nie chce/nie zalezy mu na takim rozrastaniu sie? albo ma slabego gena bardzo nie wiem..ale jest tez faktem ze ten kto szybko w miare urosl i to nawet na sucho bez supli bo mam takich 2 gosci na mojej piwnicznej..to wcale nie znaczy ze cokolwiek wie nt diety, trenu itp. Akurat tych 2 gosci jest przykladem ze mozna znac tylko podstawowe ćw ,robic je z technika wcale nie taka jak ''ksiazka pisze'' ,nie miec pojecia o diecie a urosnac..i jak sie takich sluchac? bo co bo oni urosli?



na animalu pucowal sie,ze ma mgr przed nazwiskiem,wiec masz zle dane ;)

ale poza tym kwintesencja tego typa jest komentarz goscia z animala:

''a ty wytrzeszczu penthaus nie kozacz,bo masz gebe jak niedorozwoj,widzialem twoj wywiad z gandykiem,co chwile robisz oczy jakbys smierc przed soba ujrzal,idz sie powies czlowieku a nie zabierasz sie za sport dla mezczyzn,ciotko z chujowa klata.''



sory za off,ale nie moglem sie powstrzymac :-D



o1yw3
_________________
www.poomoc.pl

klikajcie tu codziennie:)
 
 
       
GIGNFR78 

SOGI: 499

zawodowiec

Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 433
  Wysłany: Wto Lut 23, 2010 9:01 am     

Ostatnio gdzieś czytałem że 10-15% w sklepach odzywkowych jest sprzedawców którzy potrafią doradzić i mają o tym wiedzę.
Dużo sklepach odzywkowych jest rotacja ostatnio widziałem w 1 sklepie ze w ciągu miesiąca zmieniło sie 3 sprzedawców.
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Wto Lut 23, 2010 9:10 am     

kwp19 gdzie sie chwalil ze ma mgr? daj linka jesli mozesz;p to co on niby ma juz minimum 25 lat? bo tyle by musial miec jesli ma tego mgr. Mauricz to musi byc tam jakas szycha w tym fa bo jest w koncu zastepca red. naczelnego md;]
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11