Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Mar 04, 2010 4:24 pm     

dzisiaj bylem u lekarza pierwszego kontaktu(ktory srednio sie zna na rzeczy i najwazniejsze dla niego bylo abym mu powiedzial czy biore anaboliki i co chwile mnie cisnal abym powiedzial "tak" kurV jak poprosilem o skierowanie na badania kontrolne typu morfologia, kreatynina, glukoza enzymy watrobowe to oczywiscie ten znowu, ze nie wypisze mi tego dopoki nie powiem mu czy byly anaboliki bo jak nie bylo to nie ma potrzeby sie badac kontrolnie... no debilizm totalny...) bo znowu mnie bolala pachwina i promieniowalo az na jadra, wiec jest zle mimo tego, ze nie ma uwypuklen...

stwierdzilem zebym znowu zrobil totalna abstynencje treningowa na 3 tygi az do wizyty u mojego lekarza sportowego... w zamian treningu silowego bede jezdzil na basen aby utrzymac sprawnosc i ostro machac nogami we wszystki kierunkach co pomaga w walce z przepuklina pachwinowa... do tego codzienny trening na dolne partie brzucha... wszystkie jakie mi przychodza do glowy i pod kazdym katem... walcze z tym gownem...

666, dziekuje bardzo to mile z Twojej strony... jednak nie chcialbym aby doszlo do tego abym musial odwiedzic chirurga... to by bylo juz dno totalne...

czuje cholerny dyskomfort w tych okolicach i z nerwow juz mam obsesje na punkcie przepukliny i wszelkich odczuc z tym zwiazanych...

powiem Wam, ze kilka przypadkow juz jhest mi znanych i wiem co robic, ale przepuklina to dla mnie niepewna sprawa... mimo, ze teoretycznie wiem co robic to i tak robiac co do mnie nalezy znowu jest zle...

oby to wszystko okazalo sie odwracalne... wtedy bede w stanie pomagac innym w tej sprawie... przepuklina a trening silowy ida ze soba w parze i trener musi wiedziec co zrobic u podopiecznego jak bedzie mial taki problem...
Ostatnio zmieniony przez JOR5 Czw Mar 04, 2010 10:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
       
czorcia7

SOGI: 6492

profesjonalista
Trener osobisty


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 558
Skąd: Chełmno
  Wysłany: Czw Mar 04, 2010 5:47 pm     

Mam nadzieje ze wszystko Ci sie ulozy
(mnie taz czeka operacja w najblizszym czasie... ale musi byc dobrze!)
Trzymam kciuki!
Krótka przerwa w treningach na pewno w Twoim stanie nie zaszkodzi.

Co do pana doktorka to sie nie przejmuj.
Ja tez ZAWSZE to slysze.
Ostatnio onkolog probowal mnie namowic aby zrezygnowal z trenigow
'Przeciez dobrze Pan wyglada, po co to Panu? Daj pan spokoj z tym....'

Zenada - to jest wlasnie przyklad na propagowanie zdrowego stylu zycia!
:)
_________________
Zawody siłowe dla młodzieży: www.mocni.net
Mocni na Facebooku: http://www.facebook.com/p...238672386197529
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Mar 05, 2010 6:57 am     

ze swojego doswiadczenia (choc nie z przepukliną) powiem ci ze lepiej tanczyc o wiele za pedantycznie wokoł tego problemu niz w ktoryms momencie lekko olac, bo mozna potem zalowac dlugie lata ze sie nie poczekalo np jescze dodatkowgo miesiacaczy 2 z mocniejszym treningiem czy wogole z ktoryms treningiem. lepiej miec 120%pewnosci ze juz jest wszystko ok, niz zaryzkowac stweirdzenie a juz pewnie jest ok
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pią Mar 05, 2010 1:30 pm     

u mnie bylo to samo, bylem w szpitalu kilka dni, pierwsze co to padlo pytanie o anaboliki ( mialem cos z zoladkiem, noc wczesniej zwracalem co chwile duzo krwi no to mnie wywiezli na chirurgie ) powiedzialem ze biore, to juz mi postawili diagnoze i chcieli ciąć, jak sie okazalo pozniej po gastroskopii ze peknal mi jakis wrzod czy cos i wlasciwie saa uratowaly mi zycie :) bo przez branie uruchomilem jakis tam proces i to peklo, no i wyczyscilem sie z tego syfu. No i tym sposobem stracilem 10kg wagi
 
 
       
Repro 

SOGI: 467

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 467
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pią Mar 05, 2010 1:47 pm     

ło kvrwa

wpsolczuje wam

powrotu do zdrowia
_________________
hard trainin every day

new day, same shit
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pią Mar 05, 2010 5:11 pm     

dziekowa :) , ja juz od poniedzialku zaczynam powrot w starej piwnicznej silowni :)
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Pią Mar 05, 2010 5:45 pm     

kurcze jak tak czytam i czytam to co raz bardziej sie boje jak mnie sciska tak ten pas przy przysiadach..jor a czemu Ci proponuja inny kierunek?;0 a tak wogole to od czego mniej wiecej moze sie zrobic przepuklina? bo wiem ze podniesienia duzego ciezaru no ale to wiadomo ze na silce sie ciagle to robi;p wiec czy standardowa rozgrzewka przed tren ustrzeze przed nia czy moze macie jakies na nia wlasne patenty?
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pią Mar 05, 2010 7:29 pm     

Jablonski kiedys mowil, zeby robic sobie rozgrzewke przed treningiem 10-15 minut na orbitreku czy stepperze, mysle ze to tez duzo daje :)
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Mar 05, 2010 8:52 pm     

proponowali mi zmiane kierunku bo gowno ze mnie bedzie a nie trener do tego nie zalicze gimnastyki sportowej bo nie ma na to najmniejszej opcji... to zajecia typowo silowe... porecze, drazek, kon z lekami itp...

przepuklina tworzy sie z miejscach anatomicznie narazonych na uszkodzenia jak np. kanał pachwinowy do tego czesto miesnie brzucha nie wytrzymuja napiecia... podczas duzego wysilku fizycznego przy ogromnego cisnienia tłoczni brzusznej jelita(i nie tylko jelita) sa wpychane w te kanały i w najgorszym wypadku moga wylezc na wierz tworzac worek pachwinowy zewnetrzny... to juz chyba kojarzycie jak paskudnie wyglada...

slabe miesnie brzucha, brak pasa ktory pomaga utrzymac napiecie calej powiezi brzusznej, anatomicznei oslabione miejsca jak pachwina i do tego PECH... i niestety...

mowilem, ze nie jestem dobrym materialem na silacza... nic nie zaniedbuje podczas trenningu, a do tego ciezar nie byl moim maksem i bęc...

tak to juz jest... gdybym mogl cofnac czas ech...

jutro lece plywac... walczymy z tym gownem...

pzdr/
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Mar 06, 2010 7:46 am     

ja sie głównie o nerki martewie przy swojej przygodize ze sportem. czesto nie zauwazany organ na tle np wątroby ale. ludzie na watrboe zrobie badania po miesiacu dwóch o cyklu wyniki w normie i luz, a nery duzo dluzejk dochodza do siebie
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10