Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
kwp19

SOGI: 118

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 118
  Wysłany: Śro Mar 03, 2010 4:44 pm   ethyl ester kreatyny to ściema!!!  

Creatine Ethyl Ester
Być albo nie być
Louis Geovani naukowiec Bio Ceutical Research & Development Analytical Laboratory oddział All American Pharmaceutical & Natural Foods


Jak powstaje ethyl ester ?
Tworzenie Ethyl Ester to stary chemiczny sposób na stabilizację substancji chemicznych. Niestabilną substancję poddaje się reakcji z kwasem chlorowodorowym i alkoholem.

Czy to jest dobre dla kreatyny?
Kreatyna poddana działaniu kwasu chlorowodorowego daje nam kreatynę HCL. To głupota gdyż nawet uczeń liceum wie, że kreatyna w płynach zachowuje się niestabilnie. Im niższe pH, tym konwersja kreatyny do kreatyniny przebiega szybciej. Kwas chlorowodorowy ma pH równe 1, więc reakcja przebiega natychmiastowo. Kreatynina to bardzo silna toksyna, której organizm nie strawi. Tworzenie ethyl estrów niektórych substancji, ma zastosowanie w produkcji leków, ale jest kompletnie nieprzydatne przy produkcji kreatyny. Poza tym, nawet gdyby kreatyna była stabilna w kwasach, pozostałości po reakcji z alkoholem są bardzo trudne do usunięcia. Otrzymalibyśmy, więc produkt albo bardzo zanieczyszczony, albo czysty i bardzo drogi.

Czy Ethyl Ester kreatyny to nowość, tak jak mówią reklamy?
Tak, jeżeli ciągle mamy rok 1922! Dobrze widzisz. Dwóch gentlemanów W. Dox i Lester Yoder próbowali w 1922 otrzymać ester kreatyny. Wyniki opublikowano w Journal of Biological Chemistry, Vol# 4. Odkryli oni, że w kwasach kreatyna zmienia się kreatyninę. W 1954 r. Potwierdziły to badania panów Molda, Gore`a, Lynca i Schantza. Więc, nie odkryto tego w 2004 roku jak twierdzi wiele firm w swoich reklamach.

Więc czym są estry kreatyny, które dostępne na rynku?
Podróbkami! Ethyl ester kreatyny nie istnieje! Poddałem testom wszystkie produkty mające w składzie tzw. „ethyl ester” oto, co było w środku:

a) Zwykły monohydrat kreatyny
b) Monohydrat kreatyny wymieszany z jakimś kwasem
c) Monohydrat kreatyny, kwas i trochę kreatyniny
d) Monohydrat kreatyny wymieszany z aminokwasami i kwas

Odnalazłem także pewną fabrykę w Chinach, która szczyci się tym, że produkuje Ethyl Ester kreatyny, porównałem to z wynikami przetestowanych suplementów. Wyniki były w większości takie same, maksymalne odstępstwa to 10%, oprócz ilości Ethyl Ester

Ethyl Ester kreatyny 0 mg w 1 gramie
Kreatyna 700mg w 1 gramie
Kreatynina 20 mg w 1 gramie
Woda 300 mg w 1 gramie

Skoro to wszystko podróbki to, dlaczego firmy to sprzedają?
Tu dochodzimy do sedna sprawy. Można to tanio wyprodukować i łatwo sprzedać, a reszta ich nie obchodzi. Wydaje im się, że i tak tego nikt nie sprawdzi, bo w końcu to ciągle kreatyna. Zadzwoniłem do paru takich firm i spytałem, dlaczego do wielu produktów dołączają Ethyl Eester kreatyny, ale nie sprzedają tego jako oddzielnego produktu. Wszyscy odpowiadali, że sam Ethyl Ester może nie zadziałać, ale ładnie wygląda na opakowaniu. Im dłuższa lista składników, tym produkt lepiej się sprzedaje.

Jak można otrzymać stabilną kreatynę?
Tylko w jeden sposób: Kre - Alkalyn US Patend 6,399,661.

Jeżeli chcesz więcej informacji wejdź na www.getkrealkalyn.com i sprawdź nową książkę Briana Andrewsa ”Creatine, Industry Insider secrets revealed”. Można ją ściągnąć z tej strony, całkowicie za darmo.

Kończąc, chcę żebyście wiedzieli, że jestem biochemikiem i wydawało mi się, że mogę otrzymać każdą formę kreatyny, jaką będę chciał. Gdy pan Jeff Golini odkrył Kre- Alkalyn, to właśnie robił. Bawił się kreatyną i różnymi kwasami. Wtedy dopiero dostrzegł, że kreatyna w płynach jest niestabilna, a im niższe pH roztworu, tym szybciej zachodzi przemiana w kreatyninę. Zapytałem pana Golini czy próbował kiedyś stworzyć ester kreatyny. Spojrzał mi prosto w oczy i uśmiechnął się pod nosem.

Podsumowanie:
Ethyl Ester kreatyny NIE istnieje. Kreatynę można ustabilizować tylko w jeden opatentowany sposób - US Patend 6,399,661.



zródło:inne forum :-D


przetlumaczyl Iceberg z innego forum!


zdrowego rozsadku zycze ;)
_________________
www.poomoc.pl

klikajcie tu codziennie:)
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Śro Mar 03, 2010 5:09 pm     

tia... juz wielu naukowcow, chemikow i innych teoretykow pisalo na ten temat. ciekawe jak to z tym jest naprawde, bo jak pare lat temu jak pojawil sie ten "ethyl ester" testowalem cr2 alri i dzialal wysmienicie..
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Śro Mar 03, 2010 5:10 pm     

Bo może to było coś innego w środku,z ALRI nigdy nic nie wiadomo.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Śro Mar 03, 2010 5:12 pm     

dobrze, że mono zawsze działa i nikt nie ma żadnych zastrzeżeń do niego
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Śro Mar 03, 2010 5:16 pm     

Litwin81 napisał/a:
Bo może to było coś innego w środku,z ALRI nigdy nic nie wiadomo.


pare lat temu to byla konkretna marka, watpie zeby wtedy jakies waly robili..
 
 
       
kwp19

SOGI: 118

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 118
  Wysłany: Śro Mar 03, 2010 5:18 pm     

wiecie co dziwne jest,ze to moze byc pic na wode fotomontaz....bo jak sie wbijecie na te strone wszedzie jakies reklamy,opisy kra-alkalynu,moze to byc kurwa brudny numer by konkurencje oslabic,nie wiadomo,moze ktos znajdzie jakies inne badania,jesli tak,to sory za tytul zle dobralem :oops:
_________________
www.poomoc.pl

klikajcie tu codziennie:)
 
 
       
kwp19

SOGI: 118

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 118
  Wysłany: Śro Mar 03, 2010 5:40 pm     

http://img183.imagevenue....8_122_340lo.jpg


niby GIS-owi cos nie pasuje,nieznane bezpieczenstwo wyczili w ethyl etsre kreatyny :roll:
_________________
www.poomoc.pl

klikajcie tu codziennie:)
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Śro Mar 03, 2010 5:57 pm     

bo pewnie geniusze z GISu zobaczyli slowo ''etyl'' zapalila im sie lampka w mozgu (alkochol) i od razu wszczeli alarm xD
a tak poza tym to tekst ciekawy coraz bardziej sie przekonuje zeby w przyszlosci nie kupowac zadnej innej krety poza mono..
Ostatnio zmieniony przez czikenus Śro Mar 03, 2010 6:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
kwp19

SOGI: 118

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 118
  Wysłany: Śro Mar 03, 2010 6:01 pm     

czikenus napisał/a:
bo pewnie geniusze z GISu zobaczyli slowo ''etyl'' zapalila im sie lampka w mozgu (alkochol) i od razu wszczeli alarm xD


ogolnie jak zobaczycie te liste co ium nie aposuje to bania mala,krew zalewa,na szxczescie jeszcze nie weszlo :572:
_________________
www.poomoc.pl

klikajcie tu codziennie:)
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Mar 03, 2010 7:11 pm     

Kwp dlaczego wstawiasz jakies z dupy wziete listy zakaznych substancji ktore do niczego nie pasuja i nigdy nie istanily i nie istnieja?
Gdzie jest ta niby ustawa zakaznych substancji , jakis projekt ustawy czy cos ?

Widizsz KWP takie wlasnie z dupy wyjebane artykuliki ktore wrzucasz to sie nazywa "pranie mozgu".
Wkrotce Niemcy wypuszcza "creatine-ethyl-ester-malate" i co kurwa niby takie wiazanie tez nie istnieje?
Nie pimpujmy z dupy wzietego krealkalynu i niech pan naukowiec zbada sobie suple gdzie jest prawdziwy komponet ktorego firma uzyla.
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Śro Mar 03, 2010 7:21 pm     

Niemcy czyli jaka firma?;p tez wlasnie mi ten tekst nie podszedl za sparawa jego koncowki -reklamy alkalynu . Wyszlo na to ze autor tekstu jest zwiazany z efx -posiadaczami patentu na to..
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Mar 03, 2010 7:29 pm     

Czikenus BestBody.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
kwp19

SOGI: 118

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 118
  Wysłany: Śro Mar 03, 2010 8:22 pm     

666 napisał/a:
Kwp dlaczego wstawiasz jakies z dupy wziete listy zakaznych substancji ktore do niczego nie pasuja i nigdy nie istanily i nie istnieja?
Gdzie jest ta niby ustawa zakaznych substancji , jakis projekt ustawy czy cos ?

Widizsz KWP takie wlasnie z dupy wyjebane artykuliki ktore wrzucasz to sie nazywa "pranie mozgu".
Wkrotce Niemcy wypuszcza "creatine-ethyl-ester-malate" i co kurwa niby takie wiazanie tez nie istnieje?
Nie pimpujmy z dupy wzietego krealkalynu i niech pan naukowiec zbada sobie suple gdzie jest prawdziwy komponet ktorego firma uzyla.


te liste znalazlem na innym forum typ wkleil,gis tak cos sral sie spytaj sie w branzy czy nie mialo wejsc od stycznia takie ogolne banowanie supli!!!???popytaj a zobaczysz!!!!!!!!!!!!zreszta po co te wersje eu supli,w calej europie jakies pojebane jazdy leca na suple!!!!!!!!!firmy farmaceutyczne walcza z konkurencja,to ogromny kapital i to one z atym stoja,aler mniejsza z tym...


wkleilem bo chcialem dowiedziec sie,czy to prawda moze jakies badania inne ....zobaczyc sprowokowac dyskusje,ja nie handluje suplami i wdupie to mam jaka forma krety,chce moiec pewnosc ze nei bede placil za kota w worku czaisz ;)


nie wiem czy nie istnieje takie wiazanie ja nie pisalem tego art i nei mam kompetrencji by to oceniac,obczailem te stronke i tez pachnie mi sicema....ale nie szukaj ukrytych intencji z mojej strony.sorki ;) temat do kasacji!
_________________
www.poomoc.pl

klikajcie tu codziennie:)
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Mar 03, 2010 8:56 pm     

to z Ci odpowiem . Z gisem to czysta porpaganda , zwykla plotka siana przez kogos kto mial lub ma w tym interes lub poporstu chcialby zeby tak bylo bo mu interes nie na reke i tyle.

ester nie na kazdego dobrze dziala , jedni sa zadowloeni inni nie. Wez i wytestuj. Dla mnie kiepska forma krety. Co nie znaczy ze nie istnieje.
C-bol to co jest to co polecam razem z nitratem no i wiadomo tradycyjne mono z niemiec.

Nie wierz tez w slepo w artykuly bo to pralnia mozgow jest dobra. Kupuj sobie sam suple i testuj na sobie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Śro Mar 03, 2010 10:23 pm     

na mnie cee za każdym razem działało dobrze.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11