Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Mar 07, 2010 10:19 am   Arnold Classic 2010 - Kai Greene time.  

http://webcast.bodybuildi...n_routines.html

mozna obejrzec replay z finałów AC 2010, Kai zwyciezca. :)
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Mar 07, 2010 1:09 pm     

pieknie moj faworyt:D:D:D


KURV

widzieliscie Warrena :o
 
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Mar 07, 2010 1:58 pm     

widzialem :D ale Warren ma troche lipe z powodu tego uzylenia klatki bo to niestety jest na minus ;/

Piotrkowicz troche z forma nie trafil, nogi ok ale gora zalana jeszcze
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Mar 07, 2010 2:19 pm     

Piotrkowicz juz oszpecił talie... za duzo masy w stosunku do Ud ramion klatki itp... zle to wyglada... symetria uciekla kompletnie skosne brzucha wygladaja jakby sie "wylewaly" za slipy

niestety nie wróze mu sukcesów... niestety nie w tym stanie... szkoda bo zawsze np. w porównaniu do Slodkiewicza jego talia byla to pozazdroszczenia przy tak duzej masie... i sylwetka prezentowala sie jak monument... rzucal cien klepsydry...

spojrzcie... ma szersza talie od Toneya Freemana, ktory jest duuuuzo wyzszy od niego...

jak dla mnie wyglada baardzo źle...
 
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Mar 07, 2010 2:33 pm     

wlansie o tym mowie, ale znajac jego mozliwosci jeszcze zachwyci :) ale duma była ogladajac polaka w finale :D

zobacz sobie tego Ruska, ten to w ogole, zalany mocno, szpetnie wygladal az
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Mar 07, 2010 4:15 pm     

ja bym powiedzial tak, sedzia kalosz !! , uklady , uklady i jeszcze raz uklady. To chyba widac odrazu. Kai nie zasluzyl sobie na wygrana wogle.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
kwp19

SOGI: 118

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 118
  Wysłany: Nie Mar 07, 2010 6:55 pm     

666 napisał/a:
ja bym powiedzial tak, sedzia kalosz !! , uklady , uklady i jeszcze raz uklady. To chyba widac odrazu. Kai nie zasluzyl sobie na wygrana wogle.


kwestia oceny :sad: ja tam stawialem na phila albo brancha dzika :-P


ale np.Radek Słodkiewicz uwaza,ze ''wg mnie Kai wygrał sprawiedliwie! phil był rewelacyjny ale tyłem niczym się nie wyróżniał , tym bardziej Branch. wg mnie Kai był najbardziej kompletnym zawodnikiem a o to chyba chodzi, mimo że osobiście najbardziej kibicowałem Branchowi''

on chyba jest najbardziej kompetentnym do oceny tych zawodow ;)

ps.swoja droga mieso łosia sluzy branchowi :razz:
_________________
www.poomoc.pl

klikajcie tu codziennie:)
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Mar 07, 2010 7:23 pm     

ty a co ma tu kompetentnosc Radka w ocenie ?
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 48
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Mar 07, 2010 8:53 pm     

666 ma całkowitą racje!układy,układziki.i w PL i na Świecie!!oni jadąc na zawody wiedzą które będą mieli miejsce hehe.
 
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Mar 07, 2010 10:03 pm     

Jesli chodzi o roberta trzeba go dopingowac i kibicowac jest to jedyny polak starujacy w tak prestirzowych zawodach czas pokarze co osiagnie. :)

http://webcast.bodybuildi...n_routines.html
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Mar 07, 2010 10:20 pm     

Phil Heath jak dla mnie masakra jezeli chodzi o proporcje... ogromne ramiona, waska talia... co pieknego... jednak rzeczywiscie jakos na plecach wygladal dosc słabo, ale wydawalo mi sie, ze to wina oswietlenia i smarowania, a na zywo jest wyciety do granic...

Kai to był moj faworyt z tego wzgledu, ze z tak wielka masa potrafi w swietny sposob to zaprezentowac... rusza sie jak fitnessowiec :-D a przeciez to wielka kupa miesa... podoba mi sie poza bicepsy przodem bo wyglada doslownie, jak ktos to juz napisal kiedys, kobra, ktora szykuje sie do ataku... powiem Wam, ze ogladajac te zawody to mialem wrazenie jakby byl wiekszy jednak duzo osob bylo lepiej wycietych, ale myslalem, ze jego czarna skora tworzy nieco mylne zludzenie... do tego dał ciala przy prezentacji jak zrobil przewrot w tył... ledwo sie podniosł i ustawil w odpowiednim miejscu przy scianie... i po obejrzeniu filmu gdybym nie wiedzial wczesniej, ze Kai wygrał to bylbym baaardzo zaskoczony...

powiem Wam, ze poziom jest tak wysoki, ze ciezko tutaj znalezc kogoś kto miazdzylby konkurencje...

mimo to, ze Branch sprawil, ze kopara opadla mi do samej ziemi ta obrzydliwa masa i rzezba to jednak wole sylwetki bardziej proporcjonalne... Phil Heath to dla mnie mistrzostwo świata... Dexter pomalu zaczyna psuc symetrie, ale ciagle bicepsy przodem to miazga...

lubie rowniez wysokich zawodnikow... gdzie jest szeroki w barkach, wielkie ramiona ma wąziutka talie i elegancko zbudowane nogi o okrągłym ksztalcie gdzie wszystko tworzy wielka klepsydre... Toney Freeman wyglada fajnie choc w kulturystyce ekstremalnej chodzi o cos calkowicie innego...

Phil Heath jednak to moj ulubieniec od kiedy bardziej mu sie przyjrzalem po Olimpii i jego wizycie w Polsce kiedy to po raz pierwszy zwrocilem na niego wieksza uwage...

pzdr
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Mar 09, 2010 1:42 pm     

układy układziki moze i tak. ale jesli ktos zdecydowanie by sie wyróznial , górował nad reszta i nie wygrał to by bylo widac i tak az mocno nie robia, wiec watpie ze z góry wiedza kto wygra. na olympia np jay miażdył i nikt chyba w to nie watpi
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Mar 09, 2010 1:51 pm     

Mnie odrzucają coraz bardziej wydęte brzuchy
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Wto Mar 09, 2010 2:03 pm     

ale zdarzyla sie olympia kiedy Victor Martinez gorowal na Jayem i co ? i chuy, wygral lepszy kontrakt :P niestety nie ta sama kulturystyka co kiedys, ale i tak szacunek dla zawodnikow :D
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Mar 09, 2010 5:03 pm     

triple a skad wiesz jak bylo kiedys.
litwin te wydete brzuchy to fakt odrzucaja ale np toney freeman ma chudy
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10