Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Mar 27, 2009 11:49 am     

powiem tak, przez pierwsze 3-4 miesiace na siłce trenowwalem tak raczej jakbym zaczynal treningi ciezary zwiekszalem co jakis czas ale bez przesady. zrobilem cykl na stromie i jabłczanie krety, poszlo jak za pierwszy cyklem na krecie. takze do pewnego momentu szlo superancko, potem przystopowalo i juz tak słabiej szło.ale juz po cyklu prop + mdrol (pod koniec roku) praktycznie wróciłem do formy sprzed wypadku, tyle ze na sam koniec cyklu złapaly mnie choróbska m.in grypa jelitowa, angina, zapalenie oskrzeli. szly antybiotyki i polecialo ładncyh pare kg, prawie wszystko co zyskalem na mdrolu i propie. i dopiero po tym cyklutroche nadrobilem ale w sumie tylko to co zlecialo przez te choroby. ajgorsze co moze sotkac to takie chróbksa po cyklu zaraz. masakra. dół na maxa i leci z dnia na dzien. bo ani treningów ani zarcia nie mozna wcisnac
 
 
   
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Mar 27, 2009 11:57 am     

No choroby to trzeba omijać wielkił łukiem w tym sporcie, ja przez cały okres jesienno zimowy, rutinoscorbin wcinam i niby jest tam tylko Rutynoza z Wit c, ale jednak wierze, że to właśnie mnie uodparnia ;-)

A jak już się zachoruje to ładować w siebie w maksymalnych dawkach antykataboliki, najlepiej w płynie - w większym stopniu omijają wątrobę (Wiem pisałem już o tym nie raz, ale naprawdę w takich sytuacjach dopiero te wszystkie BCAA, GLUTAMINY itd wykazują swoje działanie)
 
 
   
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Sob Mar 28, 2009 7:40 am     

Dlatego ja wbrew wszystkim lubię robić cykl w lato. Ciężko zachorować, słonko świeci-dobry humor dopisuje, co prawda trzeba odpuścić sobie balety ale coś za coś 8) Mam jeszcze pytanko, jak porównał byś działanie tego ph do mety(o ile jadłeś). Zdaje się że retencja trochę mniejsza, ale i mniejsze przyrosty można na tym osiągnąc.
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Mar 28, 2009 10:18 am     

mete jadłem dosyć dawno, na poczatku swojej przygody z dopingiem,ale wydaj mi sie ze m1 daje lepsza mase mimo ze mniej. ja bym porównał to do czegos posrodku mety i bolda jesli chodzi o przyrost masy, daje wiecj masy niz bold ale lepsza niz meta. bo 666 chybapisal ze to taki jakby odpowiednik bolda. nie zgodze sie z tym do konca ale ma podbne dzialanie troche.
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Cze 02, 2009 9:06 pm     

obecna forma. nie wiem gdzie wkleic to walne tutaj.

[/URL]
[/URL]
[/URL]
[/URL]
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Wto Cze 02, 2009 9:21 pm     

dobre lapsko, klatka tez na duzy + ogolnie
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Śro Cze 03, 2009 12:35 am     

dobra forma tomczers
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Cze 03, 2009 4:36 am     

masa kozacka... dorzezbic to wszystko i bedzie pieknie:D

pzdr/
 
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Śro Cze 03, 2009 7:08 am     

kawał byka z Ciebie :twisted: rzucają się w oczy tylko słabe nogi, nieproporcjonalne do góry ciała. Podaj wagę i podstawowe wymiary(no ile w łapie :mrgreen: )
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
Ostatnio zmieniony przez BigCityLover Śro Cze 03, 2009 7:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Cze 03, 2009 7:18 am     

konkretnie, ładnie wygląda :smile:
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Cze 03, 2009 12:55 pm     

łapka cos ok 46.
waga ok 97

big city powiem ci szerze ze przez swoje 5 lat kariery pakera nogi cwiczylem chyba tylko 4miechy. kiedys to czlowiek glupi to wiecie jak to sie wcizylo klata i bic i styka. a potem jak zaczelm powaznie o tym myslec to wypadek byl w którym reke zlamalem i w kolanie cos przemscilo sie. takze nie moge robic nóg bo ból jest ostry w kolanie.

w udzie mam ok 65cm, w łydzie 42-43. takze nie jest tak tragicznei zwazywszy ze nóg nie cwicze.ale tak mysle zeby spróbowac choc po wakacjach na maszynach uginania robic, bo o przysiadach czy wypychaniu nogami nie ma mowy. łydy mógblym cwiczyc ale znowu nie chce dowalic nóg na cyklu do 46cm np a w udzie dalej by bylo tyle sam. bo to mi sie nie podoba
 
 
       
mmk666

SOGI: 359

Główny zadymiarz


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 355
Skąd: Łódz
  Wysłany: Sob Cze 13, 2009 6:37 pm     

Jak dla mnie większy kaptury :idea: poprawi bardzo sylwetkę
_________________
–Radosław jestem. Umiem wymusić okup, ściągnąć haracz, jebnąć ze łba.
–Mirosław. Gwałty na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. Amfetamina – produkcja, dystrybucja, masturbacja.
–Zbigniew. Brawurowa jazda samochodem Cinquecento.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 8