Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
dzidek1992

SOGI: 22

świerzak

Wiek: 32
Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 19
   Wysłany: Śro Maj 11, 2011 7:34 pm   GINEKOMASTA  

Witam, wiem że wiele jest artykułów na temat Gino, lecz nigdzie nie znalazłem opinii o Letrozolem (Femara). Obniża on estrogen o 98% lub więcej. I tu jest moje pytanie czy ktoś kiedykolwiek stosował ten lek by usunąć Ginekomastię?? Na czytałem się o skutkach ubocznych i troszkę zacząłem się bać o siebie i swoje zdrowie, aż mnie dreszcze przeszły. Więc proszę o opinię tego leku. Pozdrawiam!!
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Maj 11, 2011 7:54 pm     

wszyscy co biora narzekaja na zerowe libido.chujowe samopoczucie,niby cofa gino prgesteronowe i etsrogenowe,nawet stare,ale nie u kazdego zda egzamin jak amsz za dlugo,poczytaj na aniamlu dariusz189testowal m.in.cos tam pomoglo,ale operacja byla i tak niezbedna

http://www.sfd.pl/Letrozo...t322687-s2.html

poszukaj na animalu wpisz femara dariusz189 w google
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
PanParowka 

SOGI: 25

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 209
  Wysłany: Pią Lip 29, 2011 2:39 pm     

Głupio tak pisać, ale czy w pitbullshopie jest cokolwiek o podobnym działaniu?
Nie oczekuję cudów, ale może, wszak inne cukierki u można dostać. A odpowiednich ludzi w moim malutkim mieście nie znam :roll: .
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Lip 29, 2011 2:54 pm   Re: GINEKOMASTA  

dzidek1992 napisał/a:
Witam, wiem że wiele jest artykułów na temat Gino, lecz nigdzie nie znalazłem opinii o Letrozolem (Femara). Obniża on estrogen o 98% lub więcej. I tu jest moje pytanie czy ktoś kiedykolwiek stosował ten lek by usunąć Ginekomastię?? Na czytałem się o skutkach ubocznych i troszkę zacząłem się bać o siebie i swoje zdrowie, aż mnie dreszcze przeszły. Więc proszę o opinię tego leku. Pozdrawiam!!


zalezy w jakim stadium masz gino i jak bardzo powiekszony jest gruczol . jesli nie bardzo to za pomoca niektorych supli moze dac rade ale jesli to zaawansowana sprawa to raczej czeka cie zabieg .
_________________
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Lip 29, 2011 2:59 pm     

PanParowka napisał/a:
Głupio tak pisać, ale czy w pitbullshopie jest cokolwiek o podobnym działaniu?
Nie oczekuję cudów, ale może, wszak inne cukierki u można dostać. A odpowiednich ludzi w moim malutkim mieście nie znam :roll: .


http://pitbullshop.us/ind...uct&prod_id=482

z kontrolerow estro dobry byl tez Arimidox
_________________
 
 
       
PanParowka 

SOGI: 25

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 209
  Wysłany: Nie Lip 31, 2011 12:59 pm     

Szkoda , że obu już nie ma na stanie, a znając perypetie z CEL to już nie będzie. Dzięki za odpowiedź :)
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Lip 31, 2011 2:31 pm     

PanParowka napisał/a:
Szkoda , że obu już nie ma na stanie, a znając perypetie z CEL to już nie będzie. Dzięki za odpowiedź :)


zapytaj na sklepie o MXFORCE, to tez byl kontroler estro, tzn rowniez spelnial takie fukcje.

jest jeszcze PCT TABS z IDS , bardzo dobry ale chyba mniej znany preparat.
_________________
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Sie 01, 2011 12:38 pm     

Co w mx jest kontrolerem estro?cynk?jak typ ma gino po soczku,to zadne zabawki nie pomoga poza letrozole,cofa progesteronowe i estrogenowe,najsilniejszy inh aromatazy,zbija estro o 100%nawet wyjebuje z kom.tluszcz.znajomego wafel na atd lecial 3 tyg po wyjebaniu gino w dawce tydz 150mg ed(szok),pozniej zszedl na 50mg ed i niestety nic nie dalo.teraz wchodzic ma na letro,jesli nie wyjebie,tylko operacja.t-bol ma antyestrogen-reservatiol z pittbullowskich supli.stare te gino Parówka?
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Sie 01, 2011 12:43 pm     

olek7881 napisał/a:
Co w mx jest kontrolerem estro?cynk?jak typ ma gino po soczku,to zadne zabawki nie pomoga poza letrozole,cofa progesteronowe i estrogenowe,najsilniejszy inh aromatazy,zbija estro o 100%nawet wyjebuje z kom.tluszcz.znajomego wafel na atd lecial 3 tyg po wyjebaniu gino w dawce tydz 150mg ed(szok),pozniej zszedl na 50mg ed i niestety nic nie dalo.teraz wchodzic ma na letro,jesli nie wyjebie,tylko operacja.t-bol ma antyestrogen-reservatiol z pittbullowskich supli.stare te gino Parówka?


olek, nie panikuj:)))

napisalem ze przy zaawansowanej przygodzie z gino pozostaje tylko operacja.
co do mxforcow to tak pamietam ale mam juz ostatnie sztuki bez etykiet wiec moze sie jebnalem bo nie mam pod reka akurat .
_________________
 
 
       
PanParowka 

SOGI: 25

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 209
  Wysłany: Pon Sie 01, 2011 6:16 pm     

olek7881 napisał/a:
Stare te gino Parówka?


Jakieś 3 tygodnie, ciągle postępuje , co mnie niesamowicie martwi. W jakich cenach orientacyjnie Letrozol chodzi na czarnym rynku?
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Sie 01, 2011 7:57 pm     

PanParowka napisał/a:
olek7881 napisał/a:
Stare te gino Parówka?


Jakieś 3 tygodnie, ciągle postępuje , co mnie niesamowicie martwi. W jakich cenach orientacyjnie Letrozol chodzi na czarnym rynku?


to lek obczaj pw
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Pon Sie 01, 2011 8:07 pm     

PanParowka napisał/a:
olek7881 napisał/a:
Stare te gino Parówka?


Jakieś 3 tygodnie, ciągle postępuje , co mnie niesamowicie martwi. W jakich cenach orientacyjnie Letrozol chodzi na czarnym rynku?


Biegnij na badania i do endokrynologa, nawet prywatnie. Na koks jest, a na lekarza żałujesz? Tylko takiego obeznanego od razu, żebyś dwa razy nie chodził.

Mnie nic nie swędzi, chyba nic się nie zbiera i sucze suty jak zawsze takie swoje mam na powrót, a ze dwa tygodnie temu panika była - tak czy siak w czwartek idę do endokrynologa, który specjalizuje się w saa i gino, zobaczymy.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 9